Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Raz już widziałem taki filmik, w którym ktoś próbwał udowodnić, że Bradley wygrał pierwszą walkę z Pacquiao, więc chyba sobie podarujęSmile
A co nie wygrał?
W 2:09 ewidentne cztery celne ciosy Pacquiao Dodgy
Manipulacja wystartowała w każdym razieSmile Już się zebrała banda kretynów mówiąca że to czwarta porażka Floyda, czy nawet piąta jeżeli liczyć CottoBig Grin
Nadal mają ból dupska? Ja pierdole, czuję żenadę :V
Przecież Floyd powinien był jeszcze zostać zdyskwalifikowany w walce z Ortizem Big Grin
117-111 wychodzi im teraz dla PacquiaoBig Grin Szkoda słów. Ile to człowiek potrafi się nafatygować żeby sobie coś wmówićBig Grin
Czytam te brednie w boks - necie i nie mogę się nadziwić. Jakie punktowanie tego pojedynku dla Pac - Mana? Jeszcze tylko brakuje komentarzy o tym, że Mayweather został w tej walce ciężko znokautowany, ale telewizja zmanipulowała przekaz.
Ci co punktują tą walkę dla Pacquiao włącznie z nim samym obrażają mnie i moje umiejętności punktowania pojedynków Smile
Wydaję mi się że transmisja była przerwana i wznowiona w 4 rundzie gdy Pac złapał potężnie lewym Mayweathera.Widać było taki ząbek,zacięcie,możliwe że Money padł a gdy doszedł do siebie walke wznowiono(Manny pewnie dostał penge żeby walczyć spokojnie do konca)PB ma jeszcze 1 walke na Showtime i jakby poten tą walke jako #No #TBE?A tak wyszła rńwna walka i moźliwosc rewanzu.
Przekierowanie