Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mnie się Szczęsnego lepiej słucha niż takiego Kostyrę, ale z drugiej strony wiedzę ma mniejszą chyba.
Mam wobec niego mieszane uczucia, bo słyszałem go w kilku walkach i wypada mieszanie. Jednak nie ma tragedii, bo Szczęsny jednak ma pojęcie o boksie i myślę, że nie powinien wypaczać obrazu walki. Wolę go od Kostyry.

W sumie jestem zadowolony z tego, że TVP włączyło się do gry. Mam pewną awersję do Polsatu przez PPV i "Punchera".
Szczęsny to ten co komentował walkę Adamka z Grantem? Czy to był Małolepszy? Wiem kto to Szczęsny ale nie wiem czy dobrze kojarzę jego komentarz.
Szczęsny to ten, który komentował Kliczko vs Haye.
Jakby ktoś wpadł na jakąś walkę z komentarzem Szczęsnego to niech zarzuci linkiem. Kliczko-Haye w wersji TVP nie znalazłem na youtube, choć może słabo szukałem. Jakby ktoś znalazł to poproszę.
Ja pierdziele kto ten komentarz montował. To brzmi tak jakby oni sobie zrobili live na youtube, puścili w tle walkę bez głosu i komentowali przez SkypeBig Grin Szkoda że nie ma opcji puszczenia sobie walk totalnie bez komentarza, tylko z odgłosami z ringu i hali. Wszystko co się tam dzieje jest kompletnie zagłuszone przez komentatorów w tym linku podanym przez @Sandera. Oby tak teraz nie było. W każdym razie dobrze to wygląda jeżeli chodzi o styl komentowania, pytanie tylko jaka będzie merytoryczna wartość.
Z drugiej strony komentarz nie najważniejszy Wink Ja mam do Szczęsnego tylko taki minus, że on mi się po prostu nie kojarzy z boksem. Ale lepiej taki, niż by go miało w ogóle nie być. Leżenie z piwkiem i delektowanie się boksem > męczenie się na streamach i klnięcie pod nosem, bo akurat zaciął się przy nokdaunie na Chevezie Big Grin
No to akurat fakt, można znieść sporo tylko dla komfortu oglądania w TV w dobrej jakości i bez żadnych problemów.
Tutaj masz jeszcze walkę Beterbijew-Campillo z komentarzem Szczęsnego i Sosnowskiego.



Przekierowanie