Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Floyd zero porażek, to i remis by źle wyglądał w rekordzie
Sędziowie w boksie boją się dawać nawet rundy remisowo, a co dopiero całą walkę. Nie raz są rundy, w których ciężko dać któremuś wygraną więc remis to najlepsza opcja.
FLOYD: "Chce testów antydopingowych!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Ty możesz sobie wybrać rękawice!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Chce daty 2 maj!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Chcę walczyć w MGM Grand!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Podział 60:40 dla mnie!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Jeżeli ja przegram będzie rewanż!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Jeżeli ty przegrasz nie będzie rewanżu.!"
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Limit 147!."
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Chcę aby sędzią był mój rodak, , Amerykanin!."
MANNY: "Ok."
FLOYD: "Tym, który ogłośi światu walkę będę oczywiście ja!"
MANNY: "Ok"

Fani: "Hey, Manny . Zgodźileś się na te wszystkie udogodnienia dla niego, Jesteś szalony?"

MANNY: "To tak jak,Skazańcom, w ich celi śmierći przed egzekucją, dajemy im ostatnie życzenie i przywileje.
Wy na tym forum urządzacie jakieś grupowe prowo czy serio wierzycie w zwycięstwo Pacmana ? :v :v
Ja nie wierzę, jestem po prostu przekonany, l
podobnie jak pozostałych100 mln fanów., Mannego. Wink
Floyd ma 38 lat. Porażka musi wchodzić w grę. To nie jest już ten złoty dzieciak w super piórkowej co wszystkimi ring wycierał.
Krychu wez sie nie zgrywaj Tongue
to je boks. Floyd tez niby "nie ma w glowie mysli o porazce" a potem mowi "nie lekcewaze go, w ringu wszystko sie moze zdarzyc".

To ze Floyd jest faworytem to jedno. Ale nie dawac szans Pacqiuao rok po tym jak rzeznik Maidana otarl sie o sukces?


Kompletne bzdury piszą na, Boxingscene a konkretnie Francisco Salazar o przypadkowym spotkaniu na meczu koszykówki które zdecydowało że dojdzie do walki Mayweather-Pacquiao.
Zresztą taką opinię o „przypadku” lansuje o wiele więcej „przypadkowych” dziennikarzy.
A tak naprawdę to żadnego przypadku nie było.
Ani spotkanie nie było przypadkowe , ani decyzji o walce nie podejmowali bokserzy.
Showtime mając do końca kontraktu z Mayweatherem 2 walki nie mogło sobie pozwolić aby taka walka odbyła się po zakończeniu kontraktu na 6 walk, bo wtedy mogłoby się znaleźć poza interesem.
I choć wcale nie musiałoby się tak stać to ryzyko istniało.
Nikt nie chce napisać że Mayweather i Pacquiao to jedynie „produkty” na których Showtime i HBO zarabiają kasę. Czynnik sportowy, oraz ich zdanie są tu drugorzędne
Bilety na walke podrozaly z przedzialu 1-5 tysiecy na 1,5-7,5 tysiecy.
W Las Vegas nie ma juz pokoi w hotelach ponizej 1000 dolarów za noc.

Prognozowany zysk z biletow wzrosl z 40 do 50 milionow usd. Rekordowa pod tym wzgledem walka z Alvarezem wygenerowala ok 20milionow.
Przekierowanie