Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Roach podobnie, jeszcze dwa lata temu twierdził że rozpracowanie,Mayweathera zajęło by mu góra dwa dni, a teraz jak wyżej napisałeś, ,chwali Floyda że jest inteligentny,i pięć lat układał plan na niego, promo muśi być w każdej z płaszczyzn.

https://m.facebook.com/MichalChudeckiTNT...8&__tn__=E

wspólne zdjęcie, Chudecki i Senior Money ! Smile
Chudecki gwiazda, żeby nie popuścił z radości...



Floyd znokautował sparing partnera na początku obozu. Może to był Chudecki Big Grin
Moze ta teoria byla prawdziwa i po to tam pojechal Wink
Floyd kozak ale czy nie za szybko osiagnal szczyt formy?
Dla mnie osobiście wynik tej walki nie jest aż tak ważny.
Bo każdy wynik jest możliwy .

Tak samo jak ta walka bez względu na przebieg i wynik nie da mi odpowiedzi który z nich jest lepszym bokserem.
Jedna walka i dyspozycja chwili chyba nie zdecyduje o ocenie całej kariery i wyższości jednego z nich.

Dla mnie zasadniczym pytaniem związanym z tą walką jest to czy walka będzie uczciwa.
Pod tym kątem będę obserwował wszystko co dzieje się przed walką oraz to co będzie działo się w ringu.
Mam nieodparte wrażenie ,że nie będzie to w 100% czyste.
Uważam ,że im większe pieniądze tym bardziej nieczysta gra. A przecież historia boksu zna takie przypadki.
Chciałbym się mylić ,bo rywalizacja czysto sportowa mogłaby być bardzo ciekawa.
RSC
Haymon już leci teraz w kulki blokując sparingpartnerów dla Mannego.
Za duża kasa żeby miało być czysto.
Roach: dobrze ze trenerem Floyda jest teraz Senior a nie wujek Roger. Roget jest lepszym trenerem ale na szczescie to nie nasz problem.
Troche dziwna wypowiedz bo o ile mozna obronic teze ze Roger jest lepszy o tyle sytuacja w obozie Mayweatherów to raczej jedna wielka druzyna i niezaleznie od tego kto jest oficjalnym trenerem pracuja tam wszyscy razem.

Poza tym Floyd to jeden z niewielu bokserow ktory specjalnie trenera nie potrzebuje Wink
(06-03-2015 11:04 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Haymon już leci teraz w kulki blokując sparingpartnerów dla Mannego.
Za duża kasa żeby miało być czysto.
W jaki sposób można komuś blokować sparingpartnerów? Płacić im aby nie jechali do Pacmana?
Dokladnie tak Wink ( nastepny co nie czyta moich postów :<)
Ja? Smile Raczej czytam, ale ostatnio miałem przez przerwę tyle do nadrobienia, że mogło mi coś umknąć. Wink
Przekierowanie