Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Manny z kim unifikował,nie chce mi się odpalać boxreca?
Z Agapito Sanchezem w 2001.
Studio poprowadzi Marek Rudziński, a wśród jego gości znajdą się: Daniel Olbrychski - aktor, Paweł Skrzecz –
srebrny medalista olimpijski, mistrzostw świata i Europy wagi półciężkiej oraz Krzysztof Kosedowski – brązowy medalista olimpijski i
srebrny mistrzostw Europy w wadze piórkowej. Gościem specjalnym będzie natomiast Andrzej Fonfara, który dwa tygodnie wcześniej
pokonał Julio Cesara Chaveza juniora i zdobył pas WBC International wagi półciężkiej.
Transmisja z gali (podczas niej także walki: Jesse Hart – Mike Jimenez w wadze super średniej oraz Wasyl Łomaczenko – Gamalier
Rodriguez o tytuł mistrza świata WBO wagi piórkowej) w TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja od godz. 2:55 . Powtórki w
niedzielę 3 maja w TVP1 o godz. 14:30 i 23:05 oraz w TVP Sport o godz. 10:35. W noc poprzedzająca galę z MGM Grand w Las
Vegas będzie można zobaczyć oficjalne ważenie obu legendarnych bokserów. Organizatorzy po raz pierwszy w historii sprzedają
bilety na tę ceremonię – w TVP1 i TVP Sport będzie można zobaczyć to za darmo!
Plan transmisji:
1/2 maja
Ceremonia ważenia TVP Sport godz. 23:55 na żywo
TVP1 godz. 00:15
2/3 maja
Gala z Las Vegas TVP Sport godz. 2:45 na żywo
TVP1 godz. 2:55 na żywo
3 maja
Mayweather – Pacquiao TVP1 godz. 14:30 i 23:05
Gala z Las Vegas TVP Sport godz. 10:35
Panowie potrzebuje wiedzieć o której zacznie się główna walka . W Niedziele idę na 7 do pracy , jadę rowerem 15 min . I teraz nie wiem czy poczekać i wyjść o 6.45 i obejrzeć cała walkę czy pojechać na 6 i tam obejrzeć w laptopie .
@up
Info z wczoraj z RP:
Cytat:Nie przed godz. 04.45 w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu mają wyjść do ringu Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) i Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO). Pięściarze stoczą zakontraktowany na dwanaście rund pojedynek o pasy mistrza świata WBO, WBA i WBC wagi półśredniej.
Fani Pacmana zawsze robią atmosferę.




Główna Walka wieczoru zaplanowana jest na godzinę 4.45, czasu Polskiego.





Krychu, co powiesz na to--- http://www.bokser.org/content/2015/04/29.../index.jsp
TBE na 19 miejscu? ?
5 rano... to ja wstaje w sobote o 15 Big Grin

Jeden i drugi pewny siebie, jeden i drugi swietnie przygotowany.
Ciagle mi przychodza mysli, ze Manny narzuci takie tempo, ze Floyd nie wytrzyma, ale potem przychodzi orzezwienie ze skoro Maidane wytrzymal to wytrzyma wszystko Wink
Ja w sobotę mam pracę do 20.00, , więc jak przyjadę, od razu kładę się spać, do 2.00,,.żeby być świeżym Smile

to będzie takie tempo z którym Floyd się jeszcze nie spotkał, ! Wink , Maidana nie narzucał tempa, Maidana przygniatał swoją siłą, spychając Flodya do narożników raz za razem, w drugiej walce, Mayweather nie dał się już załadować w banbuku, i bronił się przed większąść pojedynku, na środku ringu,, Teraz nawet na środku ringu, będzie miał Mannego wokół siebie, Pacquiao zastosuje istną kanonade ciosów, Floyd będzie musiał mieć oczy dookoła głowy, i że tak brzydko również powiem, nawet jedno oko w dupie,, Smile

50 Cent postawił na zwycięstwo Mayweathera 1,6 mln $


zarazem ja poczułem ten "Fame" Wink Big Grin ,, i dodaje do mojego zakładu z Krychem, oprócz sygnaturki, w przypadku przegranej Mannego, również zrobię przerwę w pisaniu, . roczną, ,
@Wietnam
https://www.youtube.com/watch?v=-ipsL85WX5M

Tyle w temacie tego rankingu XD
Wszyscy porobimy zakłady i zaraz nie będzie po 3 maja z kim pisać ;p

Zostaną albo sami kibice Floyda albo Pacmana.
Przekierowanie