Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Tu jest jakaś kolejna zapowiedź, ale nie chce mi się tego oglądać po tym "At Last"... Niech ktoś napisze po obejrzeniu czy te 2 zapowiedzi się w ogóle czymkolwiek różnią i czy coś ciekawego jest w tej drugiej.
"At Last"...jeszcze nie oglądałem, ale ta zapowiedź jest bardzo ciekawa,fajnie się ją ogląda, dużo kulisòw, , negocjacji,
obejrzałem narazie tylko 10 minut, nie mam teraz czasu, ale zapowiada się bardzo dobrze.
Referee for Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao will be Kenny Bayless. Judges will be Burt Clements, Dave Moretti, and Glenn Feldman
Dobry wybór ringowego.
Ringowy ok. Reszta bardzo średnio. Moretti to jedna z największych gwiazd wśród sędziów, 115-113 dla Pacquiao w trzeciej walce z Marquezem, 115-113 dla Canelo z Larą, dalej wolę nawet nie patrzeć... Feldman remis walce Lee-Quillin, tylko 114-113 dla Jenningsa z Perezem, 113-113 w pierwszej walce Dirrell-Bika. Burt Clements wygląda dobrze, ale znowu za wiele tych dużych walk nie punktował, a jeżeli już to kończyły się przed czasem albo były łatwe do punktowania i nie jest za bardzo przetestowany.

Podsumowując sędzia ok, czołówka światowa, ale trójka sędziowska bardzo średnia i jeżeli ktoś się obawia jakichś cyrków punktowych, to raczej się nie uspokoił.
Widać team Pakiało nie wierzy w swojego zawodnika i postarali się o "drukarzy" :v
No najwięksi drukarze na szczęście pozostali poza obiegiem, ale Morretti stara się o ten tytuł, a Feldman balansuje na cienkiej linie.
Moretti wypuntował dużo walk na korzyść Floyda, a Clements dał 117-111 w pierwszej walce z Maidaną.
O piździerzy,słodka kiciu.
(21-04-2015 06:31 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Widać team Pakiało nie wierzy w swojego zawodnika i postarali się o "drukarzy" :v

Chyba na odwrót, Wink
Przekierowanie