Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
~BMH, , dobrze piszę, ja już kończę z Trashem, bo wszystko zostało już napisane, na temat tej walki, zostawię trochę miejsca
Krychowi, , który musi teraz się napisać postów za czasy, , Wink Peace

Chce tylko żeby to była zajebista walka, jak na nazwiska i rekordowy budżet przystało, .
Po tej walce boks złapie oddech prawdopodobnie aż do Września żadnych wielkich walk nie będzie.
ciekawe jeszcze tylko będzie chyba starcie tydzień po, Alvarez vs Kirkland, .
Trzeba się cieszyć, że choć przez chwilę wszystkie sporty świata są w cieniu boksu.
BMH
Ja nigdy nie nazwę np redd'a znafcą,głupkiem,łotrem,hyclem itp(bo redd stawia chyba na amerikano)Chodzi mi raczej o takich bezczelnych chłopaków jak @Krych i @Krzych którzy piszą z taką pogardą...
W zakładach bukmacherskich kurs na remis spada każdego dnia.
Jeszcze tydzień temu było ponad 20 kilka dni temu 19 a dzisiaj już poniżej 15.
Dzień przed walką może być nawet 1.05 na remis.
Co raz bardziej zaczynam wierzyć ,że walka zakończy się remisem
(30-04-2015 06:05 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Co raz bardziej zaczynam wierzyć ,że walka zakończy się remisem
Remis jest bardzo prawdopodobny z marketingowego punktu widzenia. Gdybym to ja zarabiał na organizowaniu tej walki, to też bym przekupił sędziów, aby orzekli remis. A potem cała szopka startuje na nowo.
(30-04-2015 05:48 PM)Joker napisał(a): [ -> ]BMH
Ja nigdy nie nazwę np redd'a znafcą,głupkiem,łotrem,hyclem itp(bo redd stawia chyba na amerikano)Chodzi mi raczej o takich bezczelnych chłopaków jak @Krych i @Krzych którzy piszą z taką pogardą...

Stawiam na FMJ, ale i jednego i drugiego boksera traktuję dosyć obojętnie (zazwyczaj kibicuję ich rywalom). Wiadomo, przy takiej walce pojawia się wiele skrajnych wpisów (co gorsza pisanych chyba na serio) różnych ultrafanboyów robiących z jednego, albo drugiego pięściarza niepełnosprawnego buma. Staram się ignorować takie "opinie", ale i tak z satysfakcją będę oglądał tłumaczenia wszelkich fanatyków (niezależnie czy flojdowych, czy pakłajowych) po walce , że pięściarz xyz przegrał bo: złapał go wiek / miał sraczkę / zgolił wąsa / naoglądał się zbyt wiele Mayweathera Seniora na konferencjach / itp.
Widocznie wiele osób stawia na remis. To dosyć logiczne rozwiązanie dla tej walki i też prawdopodobne, bo w kilku z ostatnich walk tej dwójki pojawiały się różne dziwne punktacje, a remis wielu jest na rękę. Wystarczy że zamiast jednej gafy punktowej będą dwie i remis gotowy. W dodatku taki werdykt na pewno znajdzie wielu zwolenników wśród kibiców tego, którego taki remis uratuje od porażki, znowu zaczną się dyskusje i ludzie zaczną się domagać rewanżu.

Wolałbym jednak żeby wszystko odbyło się sprawiedliwie, ale jednak nie ma co ukrywać, że teoria remisu ma swoje podstawy i to mocne.
Tak wszyscy mieli beke z Chudeckiego, a tu proszę dostał bileciki na walkę i zaliczył cały obóz z TBE :v :v Propsy.
Przekierowanie