Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miła informacja dla polskich kibiców. Szykowana na 2 maja walka stulecia między Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO) a Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) zostanie na żywo pokazana przez Telewizję Polską.
Nie transmitują wielu walk, właściwie to w ogóle nie transmitują, ale jeżeli już się za to biorą to na porządnie! Najpierw Kliczko-Haye, teraz te dwie walki. Super!
Biorac pod uwage jakosc streamow tvp sport mam nadzieje ze w tej formie tez bedzie dostepny Big Grin
Powiem wam panowie, że to znakomite wiadomości. Ale nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale jeśli sobie pomyślę o najbliższym weekendzie - Chavez - Fonfara, Mathysse - Provodnikov, to mam dwa razy większe ciarki niż jak myślę o 2 maja Wink
Piękne dni się zbliżają, jej, czuję się jak dziecko, które nie może się już doczekać prezentu pod choinką Tongue
Kto wymyślił trzy gale, czyli Matthysse-Provo, Chavez-Fonfara i Crawford-Dulorme, jednego wieczoru to ja nie wiem, ale nie był zbyt sprytny. Wszyscy tracą na takim układzie. Mniej biletów sprzedanych, mniejsza oglądalność każdej z gal, a kibicie muszą wybierać.
A tam wybierac, Matthysse konczy Prowo do czwartej rundy, szybko idziemy do Andrzeja ktory konczy wchodzic w walke i kosi Chaveza w szostej i pyk pyk Crawford Big Grin

Teraz byl Lee, Garcia i Salido i zmiescilismy sie w rozpisce Big Grin
Abner Mares gotowy walczyć z Cruzem o pas 2 maja. To chyba najlepsza opcja na tą chwilę.

Wiadomo każdemu się marzy pojedynek Rigo vs Cruz. Co by to była za gala gdybyśmy mieli trzech wybitnych techników (Floyd,Rigo,Wasyl).
Trzech techników na trzech ofensorów
#Money-Pac
#Wasyl-Mares
#Rigo-Santa Cruz
Co by bylo gdyby kazdy z nich przegral? :F
Boks by chyba umarl..
E tam-Jakoś by się odbudowali ci technicy ;v
Przekierowanie