Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie bede zaskoczony jak Floyda wyplata zmiesci sie w przedziale 250-300mln $. Za taki hajs, to ja moge robic za worek treningowy dla Kliczkow.Wink Teraz chyba kazdy rozumie dlaczego zrowno Arumowi jak i Haymonowi nie bylo po drodze robic wczesniej tej walki.
miliard złotych za walkę Wink za 36 minut, Pacman też będzie miał koło 200 mln $
walka stulecia to nie była ale wypłata już tak!
Nikt już takich pieniędzy w boksie nie zarobi za pojedynczy event.
Ciekawe ile im zostanie po oplaceniu promotorow/menagerow, potraceniu podatkow etc.? Stawiam, ze Manny to odda ponad polowe tego o czym czytamy, a Floyd pewne tez sporo, ale na bank nie taki duzy % jak rywal. Szkoda, ze jak byla okazja to Filipinczyk nie zasadzil kopa Arumowi w tylek i nie poszedl droga Cotto.
Manny przekaże też bardzo sporo hajsu na cele charytatywne, ofiarom tajfunu Haiyan (Yolanda),w 2013 na Filipinach przekazal podobno ponad 20 mln $
(09-05-2015 11:13 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Manny przekaże też bardzo sporo hajsu na cele charytatywne, ofiarom tajfunu Haiyan (Yolanda),w 2013 na Filipinach przekazal podobno ponad 20 mln $

Nie o to mi chodzilo. To jest dla mnie niewazne co zrobi ze swoim hajsem. Floyd, zapewne kupi nowa wille x3 i bugatti veyroni x10, a 10mln rozda dla "potrzebujacych" ziomkow, wujkow, ciotki, kuzynow, modelki, na sterydy dla ochroniarzy, i jeszcze trzeba solidnie oplacic tych od krzyczenia TBE.Big Grin
Mnie interesuje przedewszystkim to, ile on wezma juz na reke, po odliczeniu podatkow, wspolpracownikow i calej reszty. I wlasnie to mnie wkurwia, ze taki promotor i menager pewnie bedza dziela sie z Mannym fifti fifti(???Sad ), czy ch*j wie jak. Pewne jest, ze Floyd z tego hajsu zobaczy duza wiekszosc, a Filipinczyk bedzie musial baaardzo duzo oddac. Miedzy innymi dlatego chcialem zeby Manny odszedl od Aruma jak byla dogodna chwila. Zyczylem mu lepszej drogi. Raz, ze walka z Floydem bylaby zapewne wczesniej, a dwa, ze zarobilby wiecej. Bylby sam sobie szefem i dopiero by wtedy zobaczyl, jak to jest fajnie zarabiac tylko na siebie. Gosc z takim nazwiskiem i popularnoscia, do niczego nie potrzebowal Aruma... to Arum potrzebowal jego.
(09-05-2015 12:22 PM)BMH napisał(a): [ -> ]I wlasnie to mnie wkurwia, ze taki promotor i menager pewnie bedza dziela sie z Mannym fifti fifti(???Sad ), czy ch*j wie jak. Pewne jest, ze Floyd z tego hajsu zobaczy duza wiekszosc, a Filipinczyk bedzie musial baaardzo duzo oddac.

Nie ma co się denerwować. To nie jest wina promotora i menedżera Pacquiao, tylko jego samego. Jest marionetką, która nie potrafi wziąć kariery w swoje ręce, więc oddaje większość wypłat, proste. Na prawdę nie wiem ile Mannyemu zostanie. Sam podatek to już 40%, do tego jeszcze Arum i Koncz, którzy skasują zapewne 30%+, bo Arum zapewne ma ze wszystkimi umowy po staremu, czyli 33%. Słabo to wygląda... Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale raczej tam jest 40% podatku. Do tego jeszcze przecież koszty obozu. Joke Coach Roach też musi swoją dolę dostać. Sprawę długów zamietli pod dywan, ale kto wie jak to wygląda na chwilę obecną i ile pójdzie na spłaty. Z tymi celami charytatywnymi to chyba chodzi o to, że Pacman walczy charytatywnieBig GrinBig Grin
w przypadku rewanżu w 2016, ppv nie przekroczyłoby już magicznej liczby 3 mln, jak teraz, .ale nadal byłby to duże pieniądze, .
Wypłaty gwarantowane objęte są podatkiem w wysokości 7,5%, jak z całością to nie wiem.
Arum coś tam kiedyś klapał o podatku 40% i że dlatego robią te pomniejsze walki w Chinach, bo jak ich w Las Vegas skasują to nic nie zostajeBig Grin
(09-05-2015 05:40 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Arum coś tam kiedyś klapał o podatku 40% i że dlatego robią te pomniejsze walki w Chinach, bo jak ich w Las Vegas skasują to nic nie zostajeBig Grin

Moge sie mylic, ale chyba kiedys obilo mi sie o galki oczne cos takiego(tyczylo sie to byc moze ktorejs walki Floyda), ze jezeli chodzi o Stany, to w Las Vegas sciagaja najmniejszy "haracz". Ale jak mowie moze cos pomieszalem i pisze glupoty.Rolleyes
Przekierowanie