Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
117-111. Świętoszek Manny nawet nie miał tyle honoru żeby się przyznać do porażki i pierdoli jakieś bzdury o uciekaniu. No ale to już nie od dziś wiadomo, że gdy zostaje się wysłany do szkoły, to jedyne co pozostaje to pieprzyć o uciekaniu i zjednać sobie tą głupszą część kibiców.

Swoją drogą to Buffer chyba był chory, bo miał straszną chrypę i jakoś blado wyglądałSmile

Żegnaj RSC, witaj sygnaturo Wietnama, hahaBig Grin Bo chyba Wietnam się zakładał tylko o sygnaturę nie?
@Krzych
Potem jeszcze dodał przerwę na rok :v :v :v
Zawsze ludzie stoją po stronie słabszego i dlatego zawsze skandują imie przeciwnika Floyda. Nie wiem skad sie wzielo w swiecie takie durne przekonanie zeby wspierac slabszych. Dlaczego mniej leniwi mają wsparcie?
Ja tam się nie dziwię, że tak gadał... on nie wiedział co ma powiedzieć. No taka miazga mentalna, że szkoda gadać.
Ja miałem na półmetku 3:3 i zastanawiałem się, czy Floyd da pokaz w drugiej połowie. I dał, a Manny'emu zwycięstwo uciekło.
Raz go mocno trafił, walnął parę serii i tyle.


Crumb, no właśnie zawsze myślałem że na takim poziomie można ten instynkt ograniczyć. No ale jak Floyd bije jak Margarito (O_0)...
Maniek zamiast przyznać, że zjebał i przeszedł obok walki to pierdoli głupoty jak jego fani.
Dobrze, że mamy to za sobą. Chyba teraz nikt poważny, nie będzie pisał o kurczakach itp :v :v :v ?
@Sander, wiesz że Twoi redakcyjni koledzy będą od września chodzić do klasy z Pacmanem w The Money School? Wypunktowali 114-114Big Grin
Teraz można jasno powiedzieć kto jest najlepszym bokserem naszej generacji - jest to 38 letni Floyd.

Co dalej? Kogo wybierze na wrzesień? Jak dla mnie prędzej przegra w następnej walce niż z Pacquiao by miał przegrać.
(03-05-2015 05:59 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Król jest jeden.

Tak tak, ja też czasem piję Sobieskiego.

Ogólnie to przeciętna walka, no ale tego mniej więcej się spodziewałem. Idę spać.


PS. @Metzger szkoda czasu na oglądanie powtórki, możesz sobie spokojnie odpuścić.
@Kryhu

Przecież na głównej już są typy co mówią, że Mayweather nie wygrał ani jednej rundy, a redakcyjni koledzy Sandera mają to 114-114Big Grin Niepoważni zawsze się znajdą, wszędzie, zawsze i w każdych okolicznościach.
[Obrazek: CEDjkCRUkAAwC5u.jpg]
Dziękuje dobranoc.

Pacquiao zadał mniej ciosów od defensora 38 letniego Floyda bez nóg jak to twierdzi Roach. Kompromitacja.
Przekierowanie