Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13-05-2015 12:03 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Wydaję mi się że transmisja była przerwana i wznowiona w 4 rundzie gdy Pac złapał potężnie lewym Mayweathera.Widać było taki ząbek,zacięcie,możliwe że Money padł a gdy doszedł do siebie walke wznowiono(Manny pewnie dostał penge żeby walczyć spokojnie do konca)PB ma jeszcze 1 walke na Showtime i jakby poten tą walke jako #No #TBE?A tak wyszła rńwna walka i moźliwosc rewanzu.

Weź tak nie pisz, bo jeszcze ktoś uwierzy / zbulwersuje się i po co ludzi denerwować? Big Grin
Redd
Są tacy na tym forum to nie żart,dla których jestem wart mniej niż zero...

hu hu ha ha hu hu ha ha Big Grin
#TBR
[Obrazek: 11079684_842425182459541_138291653686662...580f1833bd]
rp:

Na "walce stulecia" zarobić chcą jednak nie tylko jej organizatorzy - w Internecie łatwo można znaleźć wiele aukcji, na których zakupimy przedmioty związane z pojedynkiem "Moneya" z "Pacmanem", w tym m.in... woreczki z powietrzem z MGM Grand Arena. Ofert sprzedaży powietrza, również "używanego powietrza", z majowej walki było kilka i co ciekawe na jeden z woreczków złożono nawet ofertę kupna wysokości 2300 dolarów!
lekka przesada, woreczek z gazami Jay-Z, Paris Hilton czy innych celebrytòw ?
Wink jeszcze może do tego zużyty papier toaletowy z kibli mgm.
Witam Wink

Ostatnimi miesiącami prawie w ogóle nie oglądałem boksu, więc trzeba zaległości nadrobić Smile Mayweather vs Pacquiao nie mogłem sobie jednak odmówić. Wielkiej wojny oczywiście się nie spodziewałem. Zwycięstwo Moneya nie podlegało najmniejszej dyskusji. Pac-manowi dałem tylko jedną rundę. Walka wbrew pozorom podobna do Mayweather vs Alvarez, z tą różnicą, że Pacquiao dużo biegał, a Saul stał na środku ringu jak kołek. Obydwaj jednak zbierali soczyste kontry w wykonaniu Floyda. Końcówka już mocno jednostronna i nawet spodziewałem się czasówki a'la Hatton. Zauważyłem też jeszcze jedną rzecz. Nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą, ale wydaje mi się, że Mayweather wchodzi właśnie w swój drugi prime. Coś jak Hopkins. W walkach z Cotto czy Maidaną wyglądał dużo gorzej niż w ostatniej walce, gdzie naprawdę widać było ten błysk z lat 2006-2008. Myślę, że nie zakończy kariery we wrześniu i spróbuje jeszcze zamachnąć się na rekordy B-Hopa. Z tak ekonomicznym stylem walki i niewielką ilością ciosów przyjętych przez całą karierę jest to możliwe. Na kogo powinien uważać ? Khan, Lara, Thurman.
Ja sie z tym nie zgadzam. Floyd wyraznie obnizyl loty po tym co prezentowal lata temu, u niego klarownie widac podzial na walki kapitalne i bardzo dobre.

Poza tym brakuje u niego pewnej ciaglosci bo walki dobre przeplata ze slabszymi. Chyba ze z Cotto byl past prime, mial drugi prime z Guerrero i Alvarezem potem past prime z Maidana I i trzeci prime z Maidana II oraz Mannym.

Ja mysle ze skonczy sie to w przeciagu 1-2 walk. Duzo zalezec bedzie od jego formy mentalnej, ale mam wrazenie ze juz moglby sobie dac spokoj z boksem. Chociaz jak hajs bedzie sie zgadzal to moze ktos go namowi na 50-0.
Prime time mona mieć tylko jeden,ewentualnie raz był w lepszej raz w trochę słabszej formie.Maidana i Cotto po prostu okazali się trudniejszymi rywalami dla Floyda od Canelo i Pacmana.
Z Maidaną był podział średnia/bardzo dobra, ,

@Pakman
Jedną rundę? Smile i jeszcze powiedz że nie była to czwarta?
Manny przegrał walkę nie ma wątpliwości, i nawet slow motion u niektórych pacjentów na głównej nie pomoże Wink Big Grin
Ja miałem 8-4 dla Floyda, .11-1 nie było jak twierdzisz,.
Niech Floyd kończy w tym roku walką z DSG, pojedynek dwóch niepokonanych mistrzów to piękne zakończenie kariery.Money już nie ma nic do udowodnienia, TOP 5 P4P ever czeka.
Pierydolić to 50-0, pobijanie rekordu Marciano. Z całym szacunkiem i propsikami dla RM, jego rekord to gówno w porównaniu do FMJ.
Przekierowanie