Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(24-04-2015 07:08 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Kojarzy ktoś jak wyglądają/kim są: tata Manny'ego oraz mama Floyda?: >
Bo mamę Manny'ego i ojca/wujka Floyda to każdy kojarzy Tongue A ich partnerzy?
Matka Floyda była w jakimś All Access. Pokazywali jak przyszła po kasę.

(24-04-2015 07:08 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Pierwszy raz od pięciu lat zaplanowałem majówkę tak wcześnie i pod takim kątem -> w sobotę żadnego alkoholu, imprezy, niewyspania -> nic co by się mogło niekorzystnie odbić na formie w nocy Wink
Ja tam nie będę na siłę się powstrzymywał. Walkę obejrzę następnego dnia jeżeli z relacji będzie wynikać, że była widowiskowa.
Niezbyt często oglądam tv, ale zauważyłem, że tvp słabo promuje te walkę. Jeśli chcą małych strat to powinni lepiej się postarać o promocję.
No tak, tylko że sama promocja to też czas antenowy, czyli koszty.
Jest to jedna z tych walk, gdzie nie jest potrzebna wielka promocja, a wszyscy wyjda na tym swietnie. Gdzies chyba wczoraj czytalem, ze bilet przy ringu 141tys$!
Tak, rekordy cholernie drogie.
Najlepsi klienci MGM Grand, którzy mają tam jakieś pakiety VIPowskie mieli szybki i łatwy dostęp do biletów. Tyle, że i tak musieli zapłacić normalną cenę (kilkanaście tysięcy dolarów) a sam taki pakiet kosztuje 250 tys (nie wiem na jak długo).

Szaleństwo i tyle Wink
Ja twierdzę ,że Manny znokautuje Floyda „ZERO” Porażek a w najgorszym wypadku wygra z nim na punkty [wałka chyba nie będzie, bo jest tylko jeden Moretti z Las Vegas.]

I wśród tych którzy są przekonani że będzie odwrotnie szukam odważnego, który założy się ze mną [oczywiście nie o pieniądze.]

Czekam na chętnych do zakładu.

[Jeżeli ten wpis nie nadaje się tutaj to niech ktoś przeniesie go do Offtopu]
Ja też obstawiłem na porażkę Floyda przed czasem.Big Grin
Ja konsekwentnie Manny na punkty, w granicach 116-112,, lub KO , w rundach 10-12, na podmęczonego Floyda,,,
Jeżeli Floyd będzie bronił się w narożniku, czeka go tam piekło, i gwarantuje że Manny nie będzie wpadał tak wiele razy na kontry jak to niektórzy mówią lub piszą Wink Garda zaraz po ataku kombincjami, ,będzie stosowana przez Pacmana, natychmiastowo,,
Kurde jak ten czas szybko zapierdyla, , bez dzisiejszego już dnia zostało tylko 7 dni, ,! Do walki, a wydaje się że dopiero co ją ogłosili., , będzie to piękna noc i dzień. .. Smile
Ja się mogę założyć, że Floyd wygra na punkty. Walka będzie równie trudna co z Maidaną.
Tak Floyd będzie dawał się obijać i jeszcze będzie używał shoulder rolla, litości.
Przekierowanie