Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pyra
Masz rację,Manny z walki z Cotto to był demon,teraz jest bardziej zachowawczy,comba już nie te.Każdy mówi że Floyd traci nogi a moim zdaniem kulosy dużo bardziej siadły Pakjao.Ofensywni starzeją się szybciej niż defensywni-sad but true. :...(
(01-05-2015 10:00 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Ale wy postami sracie w tym temacie Big Grin Wczoraj szedłem spać były 72 strony, dziś się budzę - 77. Wow Smile
Tak już na poważnie to ja troszkę bardziej kibicuję Pakmanowi, choć tak naprawdę wszystko mi jedno kto wygra. Liczę na dobry pokaz boksu z obu stron, ale obawiam się, że to będzie jedna z najnudniejszych walk w tym roku. Rozczarowanie 2015 wyczuwam Smile

Uważam podobnie jak @Kubala. Żeby się nie okazało, że z dużej chmury mały deszcz. Ja od początku stawiam na Mayweathera, ale będę kibicował Pacquiao.

Tak jak pisał @pyra. Gdyby walkę zorganizowano 5-6 lat temu to można by się podniecać, teraz nie wywołuje u mnie szału absolutnie, no ale marketing...
Wówczas również stawiałbym na Pacmana.




Ten Pacquiao z 2010 co nie byłby w stanie wygrać z lekkim Marquezem??
Dobra, panowie. Ja się zbieram i wam też życzę udanego weekendu. Nie widziałem na żywo ani jednej walki Pacmana i tylko jedną Floyda, więc w niedzielny poranek będę spał snem sprawiedliwych. Napiszcie mi później czy walka była w miarę widowiskowa i czy warto oglądać powtórkę. Do zobaczenia.
Napiszemy Smile
Pac wg nieoficjalnych zrodel wazy juz 143 funty.
Senior sie uaktywnil i nawiazuje do ko od JMM.

Rekawice Manny'ego zostaly zaakceptowane przez komisje. Rekawice Floyda jeszcze nie - prawdopodobnie dopiero konczy sie ich produkcja bo sa robione recznie. Roach troche sie tego boi bo latwiej o machlojki.
Mayweather wygra przez KO w rundach 10-12. Manny będzie chciał dać kibicom show, zapomni o obronie i zacznie zbierać coraz więcej kontr. Nie zdziwię się, jak Maniek zaliczy podobne deski do Hattona . Prawy prosty i lewy sierpowy wykończą Mańka.
Do momentu przerwania walka będzie optycznie wyrównana tj zobaczymy nacierającego Filipino i Mayweathera boksującego zza podwójnej gardy czekającego na okazję do kontry.
Mayweather i KO,,hehe,, , działa na ciebie Krychu już ten zapach zbliżającej się przerwy Wink
Rios, cieższy o kilka funtòw w ringu,,też trafił kilka razy, Mannego cepem z kontry, i Pacman ani drgnął po tych ćiosach,, a ma zostać znokautowany po kontrach
Mayweathera? Wiem wiem zaraz po raz 1000czny, przypomnisz o kontrze Marqueza,, tylko że wtedy Manny z własnego błędu,
nie odpowiedzialnie wpadł na tą prawą usztywnioną do granic pięść Dynamity,,, , podczas jutrzejszej walki takich błędów nie popełni, Roach, podczas ostatnich obozów pracował również nad obroną Pacquiao po atakach, tych kontr za wiele nie będzie ,Manny ma kondycję na 12 rund, Ataku, tu nie będzie odwrótu dla Mayweatherem, Maidana,, w pierwszej walce po 6 rundzie zaczynał , ,siadać kondycyjnie, Mayweather miał więcej swobody aby zacząć kontrolę nad pojedynkiem, ,Tutaj tej swobody mieć nie będzie przez pełen dystans jeżeli wytrzyma, ,pełne 12 rund, z tak szybkim i agresywnym, wywierajcym cały czas pressing Mańkem Wink,,
Pierwsza runda nie, jak już pisałem ostatnio, będzie spokojna z respektem, ,Pierwsza będzie wyrównana, później zacznie się piekło
Te-be,
Mój typ którego już więcej podawał nie będę, , Pacquiao win TKO 11-12 runda, lub PTS,.
jeden z Sędziow tak czy tak z litości da remis Mayweatherowi Wink
Floyd zapowiada atak i dazenie do kontaktu od pierwszej rundy Big Grin
Zakłamany bambosz,kto miał wykupić ppv to wykupił.
Przekierowanie