Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
- Myślę, że on uciekał naprawdę dobrze - stwierdził szkoleniowiec.
- Kiedy akurat nie wyprowadzał ciosów, to uciekał. Uważam, że Manny powinien dostać te rundy, bo był agresorem. Tak się jednak nie stało - skomentował Roach.
- Dobrze walczył, pracował na nogach, próbował tym zmylić Floyda, spychał go na liny, gdzie wyprowadzał kombinacje. Było ich trochę za mało, ale trudno się walczy z kontuzją. Walka była wyrównana, choć Manny jest w stanie boksować lepiej - powiedział.

Roach robi to co zawsze, czyli pierdoli głupoty. Nie ważne czy to w kontekście Pacmana czy nie, ten gość po prostu całe życie chodzi i pieprzy bzdury, a w międzyczasie jest trenerem boksuBig Grin
Nie potrafi się przyznać do porażki.

Robert Garcia zrobił z Maidaną dużo lepszą robotę.
Roach się chyba starzeje i do tego choroba robi swoje. Jeżeli w czasie przerw między rundami zapewniał Pacquiao, że ten prowadzi pojedynek to już jest niestety spora niekompetencja. Jeżeli narożnik nie potrafi prawidłowo zinterpretować losów pojedynku, to nie spełnia swoich podstawowych założeń. Trochę tak, jakby bokser wszedł do ringu i zapomniał zadawać ciosów. Pół biedy, jeżeli Pac - Man inaczej odbierał to, czy prowadzi - adrenalina robi swoje, ale do diabła, od czego jest narożnik?

Oglądał ktoś jakąś transmisję, gdzie pokazywano pracę narożników między rundami? Jeżeli tak, to niech ta osoba ustosunkuje się do tego co wyżej napisałem - jestem ciekaw, jak to wyglądało, ale specjalnie nie mam ochoty po raz drugi obcować z tym pojedynkiem Wink
Ja próbowałem zafundować sobie powtórkę,ale jednak dziś się nie przełamie,obejrzałem za to znowu Łomaczenkę.
Szczęsny rozwalił system jednym tekstem podczas walki: "Łomaczenko uderzył prawym...znaczy chyba lewym" Big Grin
Ja obejrzę powtórkę, ale w HD i z komentarzem Showtime.
Lomaczenko poleciał ostro w tej walce. Niech mu dadzą Santa Cruza do przeszkolenia.
Jeśli będzie tak dalej wygrywał,i to z jeszcze lepszymi rywalami,widzę go na szpicy P4P po odejściu Floyda.
Jak panowie podobał Wam się komentarz na TVP?
Według mnie nie było źle,Szczęsny spoko,Dragon też,chłopaki fajnie się dopełniali,gaf wielkich nie było,przydałoby się jeszcze trochę gal na TVP to chłopaki byliby jeszcze lepsi.
Komentatorzy o wiele lepsi niż Kostyra i arcynudny Edward Durda z C+ (jestem szczęśliwym posiadaczem pakietu nc+ więc oglądam sporo gal z jego komentarzem). Tylko studio tragiczne. Brakowało tam jedynie Szaranowicza i porównań boksu do skoków narciarskich Wink
Przekierowanie