Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Wietnam
Tym postem powyżej to normalnie znokautowałeś naszego moderatora Big GrinWink.

@Gogolius broń sie!Tongue
taka prawda , nie muśimy się we wszystkim rozumieć, jak w małżeństwie Wink Smile
LOL.
Wyjasnij Gogolius najpierw jakimi kryteriami sie kierowales, bo w innym razie bedziesz czytac, ze Williams oficjalnie wygral z Lara, albo ze powinienes umieszczac w rankingu gosci ktorych nie widziales nawet nigdy na oczy. Grunt zeby na boxrec bylo duzo napisane, po co znac bokserow ktorych wrzucasz do dyszki?Rolleyes
Wietnam dajze spokoj.
Przeciez lara williams to jest jeden z najwiekszych walow tej dekady. Ciezko tam znalezc 5 rund dla punishera nie mowiac o 7.

Z rudym lara rowniez wygral -wg mnie - bezproblemowo - mialem 8-4 dla kubano.

Okej zeby nie bylo ze tylko sie przypierdalam dam swoja dyszke.

1 Gonzalez
2 Kovalev
3 ggg
4 pac
5 kliczko
6 bradley
7 lara
8 cotto
9 garcia
10 uchiyama

Ward i rigo ze wzgledu na kiepska aktywnosc narazie poza 10.

Uwagi mile widziane
Oficjalnie Lara ma dwie porażki w rekordzie
Proste.
Co z tego że ty widźiałeś zwyćięstwo Lary czy
inni,.
Niebawem ja zaaktualizuje swój ranking.
Wietnam bylby zapewne(??) jedynym z nielicznych na tym forum, ze po Bradaley vs Manny I dal wyzej Tima od Mannego. No skoro przegral to przegral. Po co ogladac boks i rozrozniac wal od sprawiedliwego werdyktu? Co z tego, za caly swiat widzial walek, jak boxrec podaje inaczej.Cool
Możesz jaśniej bo nie rozumiem
Inni zapewne też nie.
Czyli nie wysyła mi postów jak piszę z telefonu. Chyba z 10 minut pisałem posta na tym telefonie, a tu nic... Ehhh, chyba pora przestać sprzedawać telefony z przedłużenia umowy i jakiś sobie zostawić. Tylko że sentyment nie pozwala...
Wałek był,to jednak nie zmienia tego
że w rekordzie ma dwie porażki .
What the hell,dlaczego Lary nie ma
na czołowych miejscach w rankingach wielu ekspertów
i portali,?
Wytłumacz mi to bmh,
w dupie z Boxrec,.
@wietnam

Jeśli dla ciebie ta oficjalna porażka i nie widzisz że to był ohydny wał to albo za bardzo wierzysz w sędziów, albo po prostu tej walki nie oglądałeś. Nie trzeba być specem- ba nie trzeba nawet oglądać tej walki z ołówkiem i kartką w ręce żeby wiedzieć kto tam był zwycięzcą. Przecież Paul łykał tam kontry Lary aż miło samemu tylko prując powietrze, ew trafiając jak obaj byli w zwarciu.

Walka Alvarez FMJ była bliska co nie? Jedna pani nawet dała tam remis Tongue
Przekierowanie