Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-12-2019 03:33 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]To jest ranking według sympatii, a nie ranking według sukcesów i umiejętności sportowych.
A może coś na uzasadnienie takiego twierdzenia.
@Hugo

Już Ty wiesz jakie podałbym uzasadnienie.
Może tylko sprostuję.

"Jest to ranking według antysympatii"
Nie wiem, o co dokładnie Ci chodzi. Jeśli o brak Canelo, to nie jest sprawa sympatii ani antypatii, tylko zasad. Na pewno umieszczę go w rankingu artystów cyrkowych i iluzjonistów, jeżeli będę taki układał, bo tam jest jego miejsce.
Jaki autor taki ranking.

Pal licho Beterbijew ale ten na 10 miejscu?

Ale rozumiem ,że nie jest to ranking najlepszych bokserów tylko Ranking Hugo.

I gitara.
Beterbijew to mistrz 2 federacji w bardzo silnej kategorii, który na 15 walk ma 15 wygranych przez nokaut, więc jak najbardziej zasługuje na miejsce w czołówce. A Japończyk? Tylko od 2,5 roku zdecydowanie najlepszy w swojej kategorii. 6 udanych obron pasa, w tym 4 wygrane przed czasem. Może znalazłoby się kilku równorzędnych. No, ale to tylko 10 miejsce.
Ranking, jak ranking. Każdy jest subiektywny. Mój też, ale na pewno nie ma w nim "mistrzów" zawdzięczających tytuły sędziom i układom w federacjach.
(15-12-2019 09:28 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]ale na pewno nie ma w nim "mistrzów" zawdzięczających tytuły sędziom i układom w federacjach.

A na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Skąd ta pewność?
(16-12-2019 07:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]
(15-12-2019 09:28 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]ale na pewno nie ma w nim "mistrzów" zawdzięczających tytuły sędziom i układom w federacjach.

A na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Skąd ta pewność?

Mam pewność, że nie mam ochoty z Tobą dyskutować, jeżeli będziesz ograniczał się do wymądrzania bez żadnych argumentów.
Zapytałem tylko skąd masz informacje że ten którego nie ma na Twojej liście zdobywał tytuły przy pomocy sędziów natomiast ci których na liście umieściłeś zdobywali tytuły w sposób uczciwy.


Jeżeli masz pewność co do braku ochoty dyskusji ze mną to nie działaj wbrew swojej ochocie.
Masz dwa rozwiązania.
Albo nie odpowiadać na moje wpisy, albo umieścić mnie w ignorowanych.

Bo co do jednego możesz być pewny.

Zawsze będę zadawał Ci pytania na które nie znasz odpowiedzi.
Więc po co masz się męczyć.
Dyskutuj z takim co będzie Cię tylko po plecach klepał.

I bądź konsekwentny.
Nie masz ochoty to nie dyskutuj.
Zaskoczył mnie ten Teraji. Moim zdaniem, zawodnik co najwyżej solidny, który powinien mieć przynajmniej jedną porażkę na swoim koncie. Do tego brak jakiegokolwiek bardzo dużego nazwiska w resume, męki z nazwiskami, które najlepsze lata mają za sobą... Nie przekonuje mnie również argument o długim panowaniu w swojej kategorii - panowie z Tajlandii w słomkowej są zdecydowanie dłużej szczycie. A i w ringu wyglądają znacznie lepiej.

Szczerze mówiąc, gdybym układał ranking TOP 100 to Teraji nie byłby pewniakiem.
@kubala
O Terajiego nie będę się spierał, choć dla mnie jest przykładem stabilnego lidera kategorii, a takich zawsze wyżej ceniłem, niż skoczków po różnych wagach. Od Tajów ze słomkowej różni go to, że pasa broni nie z ogórami, a z czołówką. Wiem, że wg obecnego Boxreca tak to nie wygląda, ale to efekt dużych fluktuacji w najniższych wagach oraz faktu, że porozbijani przez niego rywale mocno obniżyli loty. Teraji jako pierwszy rozbił przed czasem silnych Filipińczyków Taconinga i Melindo, jako drugi (a pierwszy od 6 lat) Ganigana Lopeza.
@Rsc
Interesuje mnie merytoryczna dyskusja, a nie przekomarzanie się. Dyskusja oznacza, że obie strony wymieniają argumenty, a nie tylko jedna, podczas gdy druga zadaje pytania, jak ten idiota z telewizyjnej reklamy: A co to? A po co? A na jakiej podstawie? A pewny jesteś?
Przekierowanie