Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powiem tak, skalp w postaci Warda w dodatku pokonanego wyraźnie będzie bardzo duży panowie, na pewno
jeżeli będzie to jakaś nuda wygrana 2 do 1, może mniej. ...to są juz nawet wydajne dywagacje

ale chciałbym zakończyć na tym że jeśli Kowaliow zawalczy ze Stevensonem w przyszłym roku i
zgarnie ostatni pas WBC dla mnie będzie numerem 1 PPV, i to murowanym no chyba
że GGG wygra z Canelo, to trzeba będzie to wszystko wtedy porównać.

Po 19 listopada zobaczę jak to wszystko wyjdzie Ruskowi, jeśli zdeklasuje Warda to będę się
zastanawiał, jeśli będzie to jakaś słaba walka przeklinczowana to oczywiście nik tu nie będzie
wylatywał z rankingu (jak to przytoczył @Wilczek,) ale słaby styl będzie jednym z argumentòw
ze słuszności awansu wyżej któregoś z bohaterów , .
Mi się wydaje że takie hitowe starcie jak Kovalev-Ward zwłaszcza na tle obecnej posuchy musi po prostu wyłonić lidera-pewniaka list P4P. Na dzień dzisiejszy top P4P jest słabo wykrystalizowany, czego powodem jest niewielka ilość starć miedzy najlepszymi bokserami np. w tym roku było tylko pare walk w których konfrontowani byli bokserzy zaliczający się do elity P4P (Pacquiao-Bradley, Frampton-Santa Cruz i Golovkin-Brook, z czego ostatnia walka to missmatch z wiadomych powodów).
U kogo Ward awansował na 1 miejsce?
Ja muszę obejrzeć walkę raz jeszcze.
Biorąc pod uwagę że albo zajebisty Ward wrócił z zaświatów i zneutralizował kogoś takiego jak Kowaliow doganiając wynik albo zajebisty Kowaliow rzucił Warda na deski i wypunktował go - zwycięzca to nr jeden, a przegrany nr dwa. Żaden w moich oczach nie stracił.
(20-11-2016 01:54 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]U kogo Ward awansował na 1 miejsce?

Nie, nie, nie.....u mnie Ward przegrał, a punktacja 114-113 na korzyść Rosjanina to max co mogę dać w tej walce Wardowi. U mnie Ward jest na pewno za Gołowkinem, Gonzalezem, Crawfordem i ....Kowalowem. A no i jeszcze jest przecież Pacquiao...
1. Kovalev
2. Ward (!)
3. Golovkin (-1)
4. Gonzalez (-1)
5. Crawford (-1)
6. Pacquaio (!)
7. Lara (-2)
8. Rigondeaux (-2)
9. Thurman (-2)
10. Danny Garcia (-2)

Kowaliow zostaje liderem bo w mojej opinii wygrał z Wardem. Ward awansuje na drugie miejsce bo to dominator super średniej będący de facto na poziomie lidera mojeg rankingu. Nie było go wcześniej na liście, ale tak naprawdę oscylował wokół 4-7. miejsca. Dla mnie pokazał klasę i spokojnie jest w top2, a u ludzi uważających, że wygrał z Kowaliowem mógłbym być liderem bo to dla nich niepokonany król super średniej, który poszedł w górę i wygrał z dominatorem tej kategorii.

Dalej bez zmian - Golovkin minimalnie nad Gonzalezem, choć bardziej cenię ostatnie zwycięstwo Romana (rywal cięższy) niż Giennadija (rywal mniejszy). Ale Brook to jednak Brook. Ta czwórka ma u mnie bardzo mocną pozycję i trudniej mi się ich czepiać. Zobaczymy jacy rywale będą w przyszłości.

Dalej Crawford, choć minimalnie nad wracającym Manny. Z jednej strony Postol i długa przerwa, z drugiej Bradley i Vargas. Crawford niepokonany, porażka z Floydem ujmy nie przynosi - mógłbym ich zamienić, ale w sumie niech tak zostaną. Zobaczymy co będzie w przyszłości.

Dalej raczej bez zmian, zaraz Kubańczycy mają mieć swoje walki, natomiast przeskoczy ich prawie na pewno zwycięzca konfrontacji Thurman - Garcia.

Ze względu na powrót Pac-Mana i Warda wypadli z top10 Frampton i Łomaczenko. Nie wiem jak Brytyjczyk, ale jak Łomaczenko wygra z Waltersem to wróci.
A u mnie na pierwsze miejsce po tej walce awansował... Roman Gonzalez. Cały top zrobię po 3 grudnia, po walce Lebiediewa. Chyba, że po tym dniu walczy ktoś, kto się ociera o P4P? Ale chyba nie.
Aktualizacja - listopad 2016

1. Gołowkin
2. Kowalow
3. Crawford
4. R. Gonzalez
5. Ward
6. Pacquiao
7. Thurman
8. D. Garcia
9. Łomaczenko
10. Frampton

Z rankingu wylecieli nieaktywni od roku Fury i Kliczko.
Jak wstawie Aktualizacje za tydzień po Niedzieli, po walce Łomaczenko vs Walters , zobacze jak się zaprezentuje
Hi-Tech i w jakim stylu ogra /jeśli ; topowego zawodnika .

Może być awans tego zawodnika u mnie.
Ja to myślałem, że po tym weekendzie będę miał jasność, jeśli chodzi o czołówkę P4P, a mam jeszcze większego kręćka niż przed nim. Nie mam bladego pojęcia, jak ocenić starcie Kowaliowa z Wardem. Walka była wyrównana, więc trudno mi nadzwyczaj podważać decyzję punktowych jak w przypadku walk Alvareza z Cotto czy Larą i gloryfikować Kowaliowa, ale z drugiej strony uznać wyższości S.O.G. także nie potrafię...
Przekierowanie