Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rigo>GGG deal with it.
(27-08-2016 01:28 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Biedny Szakal, co on Ci uczynił? Big Grin

Nic, po prostu nie zasługuje na miejsce w 10-tce. Sam do pewnego czasu umieszczałem go pod koniec TOP10, ale spójrz na ostatnie 2-3 lata na "klasę" jego rywali i częstotliwość walk. Cała tajemnica. Umieszczanie go w takim rankingu na siłę jest bez sensu i nie da się merytorycznie wybronić.
Jakieś aktualizacje po tym weekendzie bokserskim, czy może wstrzymujecie się ze swoimi rankingami do następnego tygodnia i walki największej gwiazdy boksu Canelo Alvareza?
Jeszcze tutaj swojego rankingu nie dawalem chyba to dobrze zaczac Wink. Za tydzien co najwyzej bedzie aktualizacja.

1.G. Golovkin
2. R. Gonzales
3. T. Crawford
4. M. Pacquiao
5. S. Kovaliow
6. A. Ward
7. W. Lomaczenko
8. A. Stevenson
9. Keith Thurman
10. T. Fury
Niezłe zestawienie, jedyne co to Stevenson nie pasuje mi w top 10.
Pierwszą 6 mam taką samą, z tym że kolejność trochę inna. Dla mnie Crawford wciąż nr.1, bo wczorajsze wygrane Gozaleza i Golovkina wielkiej chwały im nie przyniosły.
Wytlumaczy mi ktos fenomen na listach ppv takich zawodnikow jak Crawford,Thurman,Rigondeaux?
Crawford i Rigo to najlepsi zawodnicy swoich kategorii ktorzy zdeklasowali innych mistrzow w walkach na szczycie.
Thurman to prawdopodobny numero uno ktory wygral z takimi zawodnikami jak Guerrero czy Porter.
Wszyscy niepokonani.

Stad Wink
Myślę, że trzeba wstrzymać się przynajmniej tydzień, chociaż wątpię czy Głowacki zaprezentuje się na tyle dobrze, żeby umieścić go w TOP 10. Innego kandydata walczącego w przyszłym tygodniu do TOP 10 nie widzę Big Grin
Crawford w odróżnieniu od Golvkina i Kovaleva pokonał boksera który jest absolutnym numerem 2 swojej kategorii, natomiast np. Kazach nie pokonał nawet 2 ,3 czy 4 boksera wagi średniej, bo jednak takiego Lemieux nie postawiłbym nad Jacobsem, Saundersem czy Eubankiem. Natomiast Kovalev dopiero ma przed sobą walkę na szczycie swojej kategorii z Wardem i prawdopodobnie zwycięzca tej walki będzie uznawany za lidera p4p
Przekierowanie