Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Starsza 10 P4P
Cytat:1.Mayweather
2.Ward
3.Marquez
4.Martinez
5.Pacquiao
6.Rigondeaux
7.W.Kliczko
8.Bradley
9.Garcia.D
10.Froch

1 i 2 bez zmian, na trzecią pozycję wpada Wład którego dominację i jakość możemy podziwiać od lat.4 Bradley awans po świetnej walce z Marquezem którego wcześniej miałem w top 3.Piąta pozycja bez zmian, czekam na lepszego rywala dla pacmana.6 miejsce D.Garcia awans za wygraną z LMM.7 miejsce Gołovkin po głębszym zastanowieniu troszkę za wysoko go dałem.8 miejsce Martinez spadek za długą nieobecność na ringach.9 miejsce Marquez spadek za przegrana z Bradleyem.10 Froch słabo się zaprezentował, a Rigondeaux jeden klasowy rywal Donaire i tak mała aktywność spowodowała jego spadek.

(26-11-2013 01:34 PM)BMH napisał(a): [ -> ]1.Mayweather
2.Ward
3.Bradley
4.Rigondeaux
5.Marquez
6.Pacquaiao
7.Martinez
8.Froch
9.D.Garcia
10.M.Garcia/W.Kliczko
11.Hopkins

Mi nie pasuje w twojej 10 Kliczko, wyniósł się na inny poziom w swojej wadze podobnie jak Maywreather czy Ward.Jakość rywali nie zachwyca ale nie jest aż tak tragicznie.
Można przyczepić sie jeszcze do Rigo , stawiasz kubanczyka ponad Pacquiao czy choćby Martineza a spytam się kogo on pokonał i kiedy walczył?
(26-11-2013 04:38 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Mi nie pasuje w twojej 10 Kliczko, wyniósł się na inny poziom w swojej wadze podobnie jak Maywreather czy Ward.Jakość rywali nie zachwyca ale nie jest aż tak tragicznie.
Można przyczepić sie jeszcze do Rigo , stawiasz kubanczyka ponad Pacquiao czy choćby Martineza a spytam się kogo on pokonał i kiedy walczył?

Blizej mi, do porownania Kliczko z Johnem, niz Mayweatherem, czy Wardem. Temat Kliczko, to dla mnie ciezka sprawa. Po pierwsze Wladimir nie jest dla mnie dominatorem jak Ward, ktory wykosil cala SMW. Porownywanie Wowy, do Mayweathera, jest dla mnie duzym przegieciem BESTIA, tak duzym, jak porownywanie resume LL do resume Vitka, czy Wladka. Pamietajmy, ze barci bylo ostanie lata dwoch... to nie tak, ze rzadzil sam Wowa, jak kiedys Tyson, czy Holmes, bo jest to nieprawda. Inna kwestia jest taka, ze wiekszosc tych rywali Wladka, to co najwyzej solidni zawodnicy, a czasami wrecz niezaslugujacy na szanse walki o pas. Jak wyszedl ktos, kto ma duze umiejtnosci, to zostal zajechany faulami, wiec i styl niektorych zwycistw jest za slaby, jak na kogos kogo sie kreuje na czub p4p. Moja argumentacja niskiego miejsca Ukrainca jest taka... rywale pozostawiacy duzo do zyczenia, a Wowa sam w tej HW nie rzadzi. Gdyby byl sam, to na bank mialbym go wyzej.

Rigo, ma u mnie kredyt zaufania. Jego umiejetnosci(jezeli GGG jest wymieny za umiejetnosci i potencjal, to dlaczego nie Kubano?), jak i pobicie absolutnie czlowego zawodnika rankingu P4P-Donaire(nr.3/4 P4P do walki z Rigo), powinny wystarczyc na wysokie miejsce. Pytasz dlaczego mam Martineza, lub Mannego nizej nic Kubano... odpowiadam... Martinez od czasu walki z Williamsem, nie walczyl z nikim kto lapalby sie do takiej dyszki. Jechac 4 lata na walce z "Punisherem", to dla mnie duzo, zwlaszcza, ze w kolejnych walkach nie zawsze Sergio zachycal.
Pacquaiao, jest po kontrowersyjnej wygranej z Dynamita, przegral z Timothym i Marquezem, a teraz wygral z Riosem, ktory mial byc tylko przetarciem przed kolejnymi walkami. Moim zdaniem mozna, choc nie koniecznier trzeba stawiac ich ponad Rigo.
Kiedy walczyl Rigo... walczyl w kwietniu, tak jak Martinez. Ward mial duzo dluzsza przerwe po Dawsonie, a jakos kazdy mial go wysoko w podobnych rankingach.
@BMH
Przy całym szacunku do Twojej osoby naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć jakimi kierujesz się kryteriami skoro wyżej od Władymira Kliczko masz np. Carla Frocha(???), Sergio Martineza czy Guillermo Rigondeaux? Rozumiem, że tym kryterium jest niechęć do Ukraińca bo chyba argumentów merytorycznych na to nie znajdziesz.

Przyje*ałem się do Twojego rankingu, to teraz Ty przyje* się do mojegoTongue
BMH
Czy Mayweather walczy z najlepszymi w swojej wadze?-Walczy
Czy Ward walczy z najlepszymi?-Walczy
Czy Kliczko walczy z najlepszymi? IMHO walczy.(chociażby Povietkin czy Haye)

A wiec dla mnie Wład jest większym dominatorem w swojej wadze niż Mayweather, dlatego że nikt nie może mu nic zrobić.Gdy oglądam kliczko w TV wiem że wygra(chyba że przez kontuzję) a gdy walczy Mayweather jest szansa na jego porażkę.

Wiadomo że poziom rywali w HW odbiega od półsredniej czy junior średniej, ale czy to wina Kliczko??
Można porównać kliczko do Johna ale będzie to porównanie jakości ich rywali a nie dominacji.
(26-11-2013 05:54 PM)Martin napisał(a): [ -> ]@BMH
Przy całym szacunku do Twojej osoby naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć jakimi kierujesz się kryteriami skoro wyżej od Władymira Kliczko masz np. Carla Frocha(???), Sergio Martineza czy Guillermo Rigondeaux? Rozumiem, że tym kryterium jest niechęć do Ukraińca bo chyba argumentów merytorycznych na to nie znajdziesz.

Martin
Temat Kliczko, i tego dlaczego jest tu, a nie gdzie indziej, przed chwilka objasnilem BESTII. Podalem, a przynajmniej staralem sie o merytoryczne argumenty, by wlasnie nikt nie wypalil, ze opieralem sie na niecheci do Ukrainca. Nie wiem gdzie, po przeczytaniu powyzszego Ty widzisz plynaca z mojego posta niechec do Ukrainca... zawsze mozesz rzucic mi cytat ktory o tym swiadczacy.Wink
Jezeli Waldek jest w tym czubie, to dlaczego nie ma u Ciebie Vitka? Vitek mniej udowdnil, czy ocb? Nie jestem w stanie nic nowego wymyslic, ponad to, co juz napisalem wczesniej w odpowiedzi do BESTII.

Czym Ty argumentujesz wysoka pozycje Wladimira? Ktore nazwiska na tapecie Wowy, robia na Tobie wieksze wraznie niz Ci goscie, ktorych ma tapecie Rigo, czy Martinez?
(26-11-2013 06:00 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]A wiec dla mnie Wład jest większym dominatorem w swojej wadze niż Mayweather, dlatego że nikt nie może mu nic zrobić.Gdy oglądam kliczko w TV wiem że wygra(chyba że przez kontuzję) a gdy walczy Mayweather jest szansa na jego porażkę.

A co tutaj dominacja ma do rzeczy? Jak ktoś zrobi 30 obron na bumach to też powinien się znaleźć w p4p?

Co to za argument z szansami przed walką? Mayweather walczy z zawodnikami klasy p4p, lub blisko niej - Kliczko walczy zazwyczaj z średniakami.

A skoro Władek jest takim dominatorem i pewniakiem, to dlaczego na Purritym mścił się brat? Dlaczego na Sandersie mścił się brat? Dlaczego wziął sobie rewanż z Brewsterem, dopiero kiedy ten zdziadział? To jest ta wielka dominacja? To tak bardzo klasowe? Zrobienie więcej fauli niż efektywnych uderzeń na Powietkinie to jest tak bardzo p4p elita?

Można pisać, że to dawne czasy... Ale ani Mayweather, ani Ward nie mieli takich sytuacji. Raz Floydowi zdarzyła się równa walka z Castillo, to 8 miesięcy później wziął rewanż.

Porównanie rywali Mayweathera do rywali Kliczki... Dajcie spokój. Dlaczego jeżeli owa "dominacja" jest tak ważna to dlaczego nie ma w waszych rankingach Chrisa Johna, który do tego na rozkładzie ma boksera p4p Marqueza?

Czy Kliczko zasługuje na miejsce w P4P obecnie tak, ale dla mnie nie jest to żaden tytan tego rankingu.
redd
Cytat:A co tutaj dominacja ma do rzeczy? Jak ktoś zrobi 30 obron na bumach to też powinien się znaleźć w p4p?

Czy Haye, Povietkin, Byrd czy to są bumy? A to tylko kilka nazwisk.

Cytat:A skoro Władek jest takim dominatorem i pewniakiem, to dlaczego na Purritym mścił się brat? Dlaczego na Sandersie mścił się brat? Dlaczego wziął sobie rewanż z Brewsterem, dopiero kiedy ten zdziadział? To jest ta wielka dominacja? To tak bardzo klasowe? Zrobienie więcej fauli niż efektywnych uderzeń na Powietkinie to jest tak bardzo p4p elita?

Władek dpiero od teraz stał się naprawdę świetnym bokserem, przedtem panikował jak dostał cios nie był taki silny itd.Czy dzisiejszy Wład nie pokonał by Brewstera z Sandersem też byłby faworytem IMHO.

Cytat:Porównanie rywali Mayweathera do rywali Kliczki... Dajcie spokój. Dlaczego jeżeli owa "dominacja" jest tak ważna to dlaczego nie ma w waszych rankingach Chrisa Johna, który do tego na rozkładzie ma boksera p4p Marqueza?

Chrisa Johna nie ma bo jest wielu dominatorów w niższych wagach, HW jest chyba ponad innymi wagami.
(26-11-2013 06:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Martin
Temat Kliczko, i tego dlaczego jest tu, a nie gdzie indziej, przed chwilka objasnilem BESTII. Podalem, a przynajmniej staralem sie o merytoryczne argumenty, by wlasnie nikt nie wypalil, ze opieralem sie na niecheci do Ukrainca.

Wiem czytałem je, ale dla mnie to dość słabe argumenty. Co to znaczy, że rywale pozostawiają sporo do życzenia? Oprócz przeciętniaków, z którymi walczą wszyscy, Kliczko pobił każdego (od 2004 roku!) kto mu stanął na drodze.

(26-11-2013 06:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Jezeli Waldek jest w tym czubie, to dlaczego nie ma u Ciebie Vitka? Vitek mniej udowdnil, czy ocb?

Witalija w ogóle nie biorę pod uwagę ze względu na jego nieaktywność. Normalnie jest w pierwszej 5-tce.


(26-11-2013 06:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Czym Ty argumentujesz wysoka pozycje Wladimira? Ktore nazwiska na tapecie Wowy, robia na Tobie wieksze wraznie niz Ci goscie, ktorych ma tapecie Rigo, czy Martinez?

Władymir wbrew temu co napisałeś jest dominatorem HW. Które nazwiska robią na mnie wrażenie? Proszę bardzo: Peter, Byrd, Brewster, Ibragimov, Rahman, Czagajew, Thompson, Chambers, Haye, Powietkin - mało?


Dwa pytania:
1. Kogo pokonał Rigo oprócz jednego jedynego Donaire??? Jak to się ma do bilansu W. Kliczko?
2. Czy bilans Martineza robi na Tobie większe wrażenie?
(26-11-2013 07:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]redd


1.Czy Haye, Povietkin, Byrd czy to są bumy? A to tylko kilka nazwisk.


2.Władek dpiero od teraz stał się naprawdę świetnym bokserem, przedtem panikował jak dostał cios nie był taki silny itd.Czy dzisiejszy Wład nie pokonał by Brewstera z Sandersem też byłby faworytem IMHO.



3.Chrisa Johna nie ma bo jest wielu dominatorów w niższych wagach, HW jest chyba ponad innymi wagami.

1.To nie są bumy, zresztą nigdzie nie napisałem że Kliczko walczy z bumami. Jednak nie byli to też bokserzy pokroju p4p.
Poza tym Byrd stylowo bardzo odpowiadał Kliczce. Z Powietkinem to ciężko poważnie rozważać pojedynek, który w normalnych okolicznościach zakończyłby się DQ Włada do końca 5 rundy.

2. A dzisiaj nie panikuje? Gdy Haye leciał z uderzeniami, to Kliczko chaotycznie klinczował. Stanowiącego jakiekolwiek zagrożenie Powietkina prawie złamał na pół swoim wieszaniem. Teraz jest lepszym pięściarzem, ale tamte porażki pozostają faktami, tak samo jak to, że za Włada rewanżował się Witalij, lub młodszy brat zabierał się za nie jak jego byli oponenci zdziadzieli.

3. Nawet jeśli by tak było (ale nie jest, bo pięściarza który dzierżyłby tak długo tytuł mistrzowski w lżejszych kategoriach nie ma), to dlaczego jakiś pięściarzy dyskwalifikować z faktu, że walczą w lżejszych kategoriach? Dominator jest dominatorem, bez względu na kategorię wagową.
@BMH
Pisałem ten ranking na szybko bez zważania na miejsca w poprzednim notowaniu. Poświęcę na to jeszcze dłuższą chwilę do końca tygodnia ale Garcia na numerze 3 zostanie na bank.
Khan, Judah, Matthysse - mało? Wink
Przekierowanie