Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@tysiok
Ja np w walce z Airichem widziałem szybkie ręce Kubańczyka ale sam zrozum, że na tle takiego rywala to większość czołówki (do której Solis na leży Airich nie) wagi ciężkiej wypadłaby dobrze.

I fajnie, że nie wypinasz się mimo wszystko na Solisa. Ja również zawsze szukam mu jakiś wytłumaczeń i bardzo go lubię, cenię. Jeśli jednak będzie się staczał jak do tej pory to przyjdzie taki czas, że trzeba będzie na nim postawić krechę.
Swoje zasady mam.
Świeżutkie zdjęcie (?)

[Obrazek: solis8876.jpg?resize=320%2C246]
Potwierdziły się wcześniejsze informacje na temat najbliższego starcia Władimira Kliczko. Jak powiedział niemiecki promotor boksu zawodowego - Kalle Sauerland, pretendentem do wywalczenia pasa mistrza świata WBA, WBO i IBF będzie mistrz olimpijski z Aten Odlanier Solis. Do pojedynku ma dojść na początek kwietnia. Z takiego obrotu sprawy najmniej zadowolony jest Powietkin oraz ludzie z jego otoczenia, którzy domagają się starcia z pięściarzem z Ukrainy.

- Walka z Solisem to oszukiwanie kibiców i szukanie łatwego zarobku, on stoczył jedną walkę od czasu nokautu w pierwszej rundzie. A teraz otrzymuje niemal natychmiastową kolejną mistrzowską szansę - powiedział syn właściciela grupy Sauerland Event.
@tysion
Na 110kg to On nie wygląda. Nie jest jednak tragicznie. Ciekawe czy trenuje.

Chcesz powiedzieć, że Odlanier jest oficjalnie ogłoszony najbliższym challengerem dla Władimira?

I powiedz mi (moze byc na PW jesli wolisz), skąd u Ciebie taka fascynacja Kubańczykiem? Nieustannie masz o nim info i udzielasz się praktycznie tylko w jego temacie. To fascynujące...
@ Jerome
Fascynacja Kubańczykiem ?
Nigdy nie widziałem tak walczącego kolesia. Koleś ma boks we krwi jak nikt . Jego praca w ringu : szybkie akcje , kontry zwłaszcza ten lewy kontrujący który paraliżował Austina , Airicha , Burneta , położył Barreta , inteligentne poruszanie się po ringu , koleś ma wszystko , jest kompletny . Gdyby bracia mieli taką technikę byliby mistrzami wszechświata .
Oglądałem jego walki ze sto razy , a tą rundę z Vitem chyba z 1000 .
O nadwadze nie będę pisać Dodgy
Solis jest młody. Zwalczy nadwagę i powalczy jeszcze na szczycie. Spokojna głowa ;]
(29-01-2013 09:09 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Solis jest młody. Zwalczy nadwagę i powalczy jeszcze na szczycie. Spokojna głowa ;]
Zauważ, że Bowe czy Peter skończyli się w jeszcze młodszym wieku. Rzadkie walki i 20-kilowy balast zrobiły swoje.
@Metzger
No masz rację. W ich przypadku też byłbym optymistą. Nie wiem co Ci powiedzieć.
Jest ktoś w stanie przetlumaczyc ? bylbym wdzieczny.

http://www.youtube.com/watch?v=L_ucOKSEOYE
@tysiok
To zdjęcie w żadnych wypadku nie jest aktualne... widziałem je chyba z rok temu, może nawet wcześniej.
@AdamekFight
Wlasnie. solis przypadkiem nie rozwiązał kontraktu z widniejącym na fotce Onerem?
Przekierowanie