Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(19-01-2013 09:31 AM)Adammobp napisał(a): [ -> ]Władimir jest szybszy i lepszy technicznie od od Witalija, on będzie obijał Solisa jak będzie chciał.
Ale ma mniejszą siłę , z kolei Solis jest szybszy i ma lepszą technikę od Włada więc będzie różnie .
@tysiok
Władimir wydaje się, że jest słabszy fizycznie od Witalija, ale na pewno ma mocniejszy cios. Nie wiem czy o ''taką'' siłę Ci chodziło. A co do szybkości, to Odlanier wcale nie musi być szybszy od Władimira... jakoś w walce Haye-Kliczko, David nie miał aż tak dużej przewagi szybkości.
(19-01-2013 10:30 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]jakoś w walce Haye-Kliczko, David nie miał aż tak dużej przewagi szybkości.

No coś Ty...
spuszczona garda i uniki w narożniku przed kombinacją 3-4 ciosów .
Wlad w tej walce był tak skupiony że sie ruszał po ringu jakby kołka miał wiesz gdzie. Obejrz sobie Wlada z Wachem a Wlada z Hayem.
Dwie inne bajki . Haye doskonale balansowal cialem w walce z Kliczko i był zdecydowanie bardziej ruchliwy. Mlodszy z braci sporo utracił na pewnosci siebie tym bardziej ze Haye w 1 i 2 rundzie potrafil wjechac z ładnym atakiem. Pozniej do konca walki pełna ostrożnosc a z Wachem to jak z żywym workiem.

Co do Solisa. Bez sensu. Fury wyrażił szczerą chęć walki. Powietkina nie wybrał sam nie wiem czemu. czyżby stchórzył..
Narekają wszyscy ze Bracia nie mają z kim walczyć a tu nagle najlepsze możliwe opcje. Sasza ,Fury i nawet Oquendo chce walczyc.
z tym ostatnim źartowłem.
Postawa Wlada w tym momencie nie jest godna pasów i imienia ktore posiada. Uciekl od saszy to niech chcoiaz przed Furym tego nie zrobi. bo to dwa najwieksze zagrozenia w tym momencie.
Dokładnie. I Fury i Povietkin chcą walczyć a Wład wybiera Solisa :/ Za co?
(19-01-2013 09:53 AM)tysiok napisał(a): [ -> ]z kolei Solis jest szybszy

Co ty se jaja z nas robisz? Solis szybszy? Niby w czym? Szybciej nóżkami przebiera? Szybciej cios zadaje? Może jak ważył 90 kg w amatorce to był szybszy od Władimira.
@Adammobp
W walce z Witalije Solis pokazał, że potrafi bardzo szybko machać łapami.
W jakiej walce... ta 1rundowa porazka gdzie potknal sie o nogi i polamal nazywasz walką?
To jak Najman ktory kopnal salete i zlamal sobie nogę.
@Crumb
Mimo wszystko potrafił chyba ze 2 razy trafić Witalija błyskawicznymi ciosami.
No dobra Solis jest gruby i przegrał przez swoje sadło a raczej kontuzję którą sadło spowodowało ale taktykę na Vitka miał bardzo dobrą i skuteczną - kilka razy trafił bardzo ładnie Vitalija. Nie bronię go ale też mu nie odbiorę tego na co zasłużył. I ja też uważam, że ręce Solis ma bardzo szybkie. Gorzej z nogami. Atletyczny Władimir ma jednak równie szybkie pięści co Kubańczyk.
@Jerome
Solis wyprowadził w chyba z 2 w miarę efektowne ciosy, ale jego taktyki jeżeli takowa w ogóle była nie zdążyliśmy zobaczyć... co do jego przegranej z Kliczko to Solis dostając cios w czoło zachwiał się a upadając doznał kontuzji... świadczy to o tym, że odporność na ciosy Solis ma na poziomie Mitchella albo i jeszcze gorszą.
Przekierowanie