Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Solis musi się wziąć mocno w garść bo tron WBC stoi pusty, a rywale jak najbardziej do pokonania.
Kolejny artykul o Solisie
LINK
@Tar-Ellendil
Jak najbardziej do pokonania? Stiverne/Arreola obojętnie, który z nich - Solis przegrywa i to przed czasem. Chyba, że błyśnie formą i wagą max 108 kg.
Thompson to sensowny wybór. To taki bokser który odsieje ziarna od plew, kto go ogra może iść dalej. Pulev dał radę, ale Price już niekoniecznie.

Co do Solisa - jeśli zrobi faktycznie wagę w 110 kg to będzie groźny dla każdego. Nie ma w tym nic odkrywczego: talent ma, ale sposób prowadzenia się każe zastanowić czy jest jakakolwiek szansa na dobrą walkę Solisa.
A więc Solis z Thopsonem już oficjalnie LINK
Myślę ,że ta walka będzie podobna do tej z Austinem czyli Thopson się cofa a La Sombra dominuje z tą różnicą , że przygotuje się oczywiście lepiej .Cool
Szanse 50/50 z minimalnym wskazaniem na Thompsona.
Dla Solisa idealna okazja by wygrać efektownie, pokazać się z dobrej strony na tle liczącego się doświadczonego rywala i ogłosić światu - wracam do gry.
Jeśli teraz się nie przygotuje i znów będzie leniwie człapał przez pełen dystans to więcej nie chcę go widzieć Wink
Zajebista walka! Jednak jako fan Solisa, musze wyrazic swoj niepokoj... Jezeli Kubano, ma po polmetku opasc z sil, jak mialo to miejsce w ostatnich walkach, to moze sie to dla niego zle skoczyc.Sad W mojej ocenie optymalnie przygotowany Odlanier(tzn. z kondycja na caly dystans), moze przegrac z Tonym tylko przez czasowke, a dokladniej lucky punch. Nie odbiera umiejtnosci Thompsonowi, gosc mimo wieku trzyma pion, i jest zdolny do wygranej, licze jednak na dobra forme Solisa, i to on bedzie moim faworytem.
Jeżeli ktoś tu myśli, że walka z Thompsonem będzie dla Solisa jakimś wyzwaniem to się myli... Thompson w formie z Price'a czy Puleva ma kondycje na góra 5-6 rund. Stawiam na Solisa wysoko na pkt lub przez TKO w końcówce.



________________________________________________________________
EDIT

Trening na plaży



Przekierowanie