Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
Popatrz. Sam piszesz, że nawet Witalij mógłby zostać znokautowany przez taki cios jak dostał Price. Dlaczego więc nie możesz uwierzyć, że Solis ''zatańczył'' po ciosie Witalija w skroń i upadając zrobił sobie coś w kolano? pytam czysto teoretycznie, nie chce znowu się kłócić na ten temat.

Taki Adamek, na pewno trenuje ( lub trenował ) ciężej od Solisa i w kilka miesięcy chudł 3-4 kg MAX. Wiec jak według Ciebie ten ''tytan'' pracy Solis miałby zrzucić w miesiąc 10 kg? efekt jojo - mówi Ci to coś? Każdy rozsądny trener/dietetyk powie Ci, że nie ma takiej opcji aby ktoś taki jak Solis schudł 10 kg a nawet jeżeli by jakimś cudem schudł to w dniu walki nie dawałby się do czegokolwiek.... chyba zdajesz sobie sprawę jak zrzucanie wagi wyczerpuje organizm?
@AdamekFightPL
Bardzo merytoryczny post - brawo.
Zgadzam się, że zbijanie wagi najczęściej powoduje odwodnienie. W przypadku Solisa mówimy jednak o 100% sadle/balaście. Spalenie tego nie przeciąży organizmu gdyż tego balastu nie potrzebuje. Adamek walcząc w CW załóżmy, że zbijał kilka kg. Diablo ponoć regularnie dobija do setki. Na walkę zawsze w odpowiedniej wadze. Myślisz, że ile mu zajmuje taka operacja? Fakt, ponad ten miesiąc który sam wyznaczyłem ale on spala kilogramy można powiedzieć do "limitu" a Solis -10kg i tak będzie miał nadwagę/balast/sadło.

Jest to bardzo wyczerpujące - z tym się zgadzam ale na pewno nie niemożliwe.
[Obrazek: BDafkBBCcAAhDTX.jpg]


[Obrazek: BEG1gbnCAAAoCIJ.jpg]
Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale Odlanier zawsze się jakoś schowa na zdjęciu...
(28-02-2013 07:34 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale Odlanier zawsze się jakoś schowa na zdjęciu...
No dokładnie i zawsze jest ubrany w długi rękaw i długie nogawki .
To świadczy o tym , że nie wygląda tak jakbyśmy chcieli i chyba tak naprawdę nie wiemy jak wygląda Undecided
Nie przesadzajcie... po prostu był tak akurat ubrany i tyle. Zresztą też nie ma co paradować bez koszulki z jego sylwetką... przy takim Griffinie czy Oveeremie by się ośmieszył Big Grin
AdamekFightPL ,Jerome
Jak oceniacie taką posturę Solisa ?
To jest stare zdjęcie Odlaniera ...
[Obrazek: 3576501w-640x640x80.jpg]
No szału nie ma, dupy nie urywa.
Pamiętaj, że rozmawiasz z największym fanem Haye'a Sad

Obstawiam, że to zdjęcie z walki w której ważył najmniej i chcesz nam pokazać coś z czym jego sylwetka (słaba jak widać) nie ma wspólnego, mam rację?
No to teraz AdamekFightPL
No Haye to to nie jest, zdecydowanie Big Grin , ale też bardzo źle nie wygląda. To fotka z walki z Barettem o ile się nie mylę?
Przekierowanie