Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(14-03-2014 08:00 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Waga Solisa, ma dla mnie drugorzedne znaczenie.
I tego się powinniśmy trzymać. Wszelkie rozważania nt. wagi La Sombry są już chyba bez sensu . Jeśli wygra z Thompsonem (innej możliwości nie biorę pod uwagę zwłaszcza ,że walczy na terenie Onera ) to być może jakoś dopcha się do walki o znaczący pas a wtedy przygotowania będą już radykalnie odpowiednie...

_______________________________________________________________________

EDIT:
PROMOVIDEOThompson już na miejscu
[Obrazek: 1544368_264102893751345_1338982131_n.png]

____________________________________________________________________
EDIT
[Obrazek: BjGO4zoCYAAqzT_.jpg]
Solis, jakby wysechl na twarzy troche..Wink Mam tylko nadzieje, ze wypyka Thompsona, i w kolejnej walce zmierzy sie z kims z top 10.
Solis jak pozuje do zdjęć to zawsze wkłada na siebie co się tylko da Wink W gymie t-shirt, na dworze kurtka - nie ma się chyba co klatą chwalić Big Grin.
Thompson w podkoszulku, Solis ubrany ''na cebule''. This may gona be little shit about nothing now.
Najpierw zdjęcia w koszulce a teraz w kurtce. Następne może w kombinezonie astronauty? Nic się nie dowiemy o tej jego wadze, trzeba czekać do jutra. Ale na twarzy zawsze dużo widać. 120 nie ma na pewno, a to już duża ulga.
[Obrazek: SolisAhmedTurquia1_1.jpg]
Nie wiem jak Wy, ale ja mam złe przeczucia co do formy Solisa. Bardzo złe. Długie rękawy, kurtki mają chyba na celu ukrycie to czego my i przede wszystkim @tysiok nie chciałby zobaczyć - zwały tłuszczu. Ja też bardzo bym chciał aby Odlanier wreszcie się za siebie wziął, bo to najbardziej utalentowany pięściarz obecnej wagi ciężkiej. Naprawdę jak sobie przypomnę jego walki w amatorce to niewiele ustępował największym gwiazdom kubańskiego boksu jak Savon czy Stevenson.
Ważenie nam powie wszystko. Tysiok ma rację, że najważniejsze jest aby masę Solisa kształtowały głównie mięśnie, ale jeśli w relacji z ważenia zobaczymy, że Kubańczyk wniósł na wagę 133 kg, to chyba wszystko będzie jasne Sad. Thompson to z kolei zawodnik już mocno past prime, ale wciąż szalenie niebezpieczny o czym boleśnie przekonał się również były medalista olimpijski David Price, choć tu większe znaczenie od formy Thompsona miała tekturowa szczęka Brytyjczyka.

Dla przypomnienia walki Solisa z jego najlepszych amatorskich lat:@Pakman
Dzięki za wklejenie filmów.
Mam przecieki ,że Solis waży 122,9 kg ale to nie jest pewne ...
(21-03-2014 07:16 PM)tysiok napisał(a): [ -> ]Mam przecieki

W tym wieku?!
Jeszcze trochę i będzie wszystko wiadomo. 122,9 to przecież katastrofa, mam nadzieję, że to się nie sprawdzi.
Przekierowanie