Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chyba po raz ostatni daję Solisowi kredyt zuafania. Ostatnio było o nim cicho, a to nie wróży dobrze jego wadze. Jeżeli nie zejdzie poniżej 120 kg, to będzie oznaczało jego koniec.

@tysiok

Masz może jakieś informacje na temat przygotowań La Sombry ?
Przecież już w dwóch ostatnich walkach zszedł poniżej 120 - 116 i 115.9 w tym roku. Co nie zmienia faktu, że wychodzi na razie do tego ringu jak za karę, odbębnić minimalnym wysiłkiem robotę i do widzenia. Ważąc nawet ponad 120 z Drumondem czy Barrettem wydawał mi się dużo bardziej dynamiczny, energiczny.
@Pakman
Niczego przed Wami nie ukrywam Cool

Panowie co to za strona ?
http://www.sporty-walki.org/content/2013.../index.jsp
Wygląda jak żywcem zerżnięty bokser.org
To jest bokser.org ale tematyka inna.
Guillermo Rigondeaux and Odlanier Solis Training Together with Pedro Diaz NEW




Po przyjrzeniu się temu filmikowi śmiało stwierdzam , iż jest świeżo zrobiony .
Biedny Solis. Nie mogę patrzeć na to, jak ci sadystyczni trenerzy zmuszają go do biegania.
Solis lustrzane odbicie Rigo.
Po walce z tym drewnianym norwegiem (bodajże Larsenem) straciłem wiarę w Odlandiera =/ Idealny przykład jak przez własne słabości można zmarnować wielki talent
Zdjęcie z dzisiejszego poranka
[Obrazek: BUijzVfCAAA4ahU.jpg:large]
Solis stracił ''oko tygrysa'' zanim jeszcze wspiął się na poziom światowy w HW... dlatego też ma takie podejście do swojej wagi czy samej walki... wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
Przekierowanie