Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-10-2014 12:42 PM)tysiok napisał(a): [ -> ]Czyżby zapowiedź mocnego powrotu w dobrym stylu ?
Ty to umiesz rozbawić człowieka.
Wg pewnych źródeł w tym roku nie dojdzie do rewanżu Solisa z Thompsonem.
Sprzedaż biletów została wstrzymana i nie wiadomo co dalej .
Walka zniknęła rónież z rozspisek BOXREC.
Mam nadzieję, że MasterÖner zabierze głos w tej sprawie ....Angry
@Tysiok
Twoja miłość do Solisa jest fascynująca, ale może lepiej gdybyś znalazł sobie jakiegoś innego boksera, któremu poświęciłbyś tyle energii...Wink Solis na takiego fana po prostu nie zasługuje.

Rozumiem, że nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu co jest powodem odwołania rewanżu?
Wychodzi bez formy, daje bardzo słabą walkę, potem zapowiadają rewanż po tak słabym widowisku i jeszcze go przekładają, a na koniec odwołują. Aż mi się niedobrze robi. Gdzie Solis skończył...
Tony Thompson poinformował we wtorek RingTV.com ,że walka rewanżowa odbędzie się 24 stycznia w Dusseldorfie.

Te oczekiwanie na walki La Sombry jest dla mnie masakryczne. Do tego co jakiś czas te przekładania, odwołania . W ciągu roku Solis miał walczyć z Władem, Kingpinem i Takamem i ani razu nie były podawane przyczyny odwołania walk.
Nie wiem czy chodzi tu o jakąś solidarność między bokserami czy promotorami ale ja stawiam ,że za każdym razem Solis nie był odpowiednio przygotowany wiadomo z jakiego powodu . No ale trudno , teraz 2,5 miesiąca czekania .Dodgy
Witam wszystkich w nowym roku !
Oprócz przywitania chciałem tylko przekazać kolejną imponującą informację, otóż serwis elnuevoherald.com informuje,iż walka z Thompsonem z powodu pewnych trudności (...) ma nastąpić 27 lutego w Budapeszcie. Co ciekawe owy serwis twierdzi , iż jest to kolejna data ale o poprzedniej a właściwie przyszłej (24 stycznia) nic nie wspomina .
Ciekawe kto tu leci w c...a ?
Solis, Budapeszt, Boks - jeśli wierzysz tysiok, że to się uda, to gratuluję Ci poczucia humoru Smile.
No, nie wygląda najlepiej La Sombra na tych fotkach.
Pytanie kiedy Solis dobrze wyglądał Smile
Przekierowanie