Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BESTIA i Jerome mieli rację. Dobra waga Solisa. Jeszcze tak z 6-7 kg i Odlanier leje Kliczków.
^^^
Pewnie obu jednej nocki.
Zobaczymy co z tego będzie,ja tam myślę że Solis znów wypadnie słabo,a może nawet będzie niespodzianka.
No jak na Solisa to nawet niezła waga. Troszeczkę pewnie trenował. Niech się bierze do roboty, jeszcze ma szansę doczekać czasów, gdy będą 4 paski do zdobycia w ciężkiej, w których posiadaniu nie będzie już żaden Kliczko. I wtedy dołączyłby do zacnego grona mistrzów świata zawodowych-złotych medalistów olimpijskich. Ale z tym panem to nigdy nic nie wiadomo. Co się z Solisem może stać - strach pomyśleć kur** mać...
A jak to woglę z tym wiekiem "grubego"??? dość często słyszałem/czytałem że jego metryka jest lekko oszukana...Nie wiem ile w tym prawdy,ale takie numery w sporcie już się zdarzały,kilku znanych graczy Afrykańskich w piłce też mieli dłubnięte metryki.Za to np.Maskajew miał dopisanych kilka wygranych walk do rekordu zawodowego których nigdy nie stoczył.Więc kto wie,może Solis wcale nie jest młodszy niż Władek.
W Afryce lubią przekręcić licznik choćby Olisadebe miał mieć na mundialu w Korei 40 lat ale jak jest z Solisem nie wiem ;D
(21-03-2013 08:57 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]BESTIA i Jerome mieli rację.

;]

---
tysiok? żadnego zdjęcia z ważenia? zawiodłem się

prosze
Dzięki Big Grin

Wygląda dobrze ale wszyscy widzimy, że ma jeszcze trochę marginesu.
@Jerome
Nie trochę tylko dobre 10 kg.
Parę uwag na temat Solisa, jakie nasunęły mi się po jego walce z Larsenem:

1. Spowodowana nadwagą kiepska praca nóg sprawia, że jego ciosy wyprowadzane są wyłącznie siłą ramion, a przez to zbyt słabe, by zrobić wrażenie na odpornym na uderzenia przeciwniku.
2. Z tego samego powodu jego sylwetka pochylona jest do przodu, co wręcz zachęca wyższych rywali do wieszania się na nim. Aż dziw, że Larsen nie próbował tego wykorzystać.
3. Jego silną stroną jest bardzo szczelna garda. Trudno go czysto trafić, zwłaszcza ciosami prostymi i podbródkowymi. Jedynie skuteczną metodą na taką obronę byłyby obszerne sierpowe omijające gardę i trafiające w okolice ucha.
4. Jego słabą stroną jest kondycja.

Reasumując, Solis niewątpliwie zalicza się do czołówki dzisiejszej HW, jednak raczej nie jest o materiałem na przyszłego mistrza świata.
Przekierowanie