Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@BESTIA
110?! czy Solis wygląda Ci na tym zdjęciu na 110 kg? Big Grin z Kliczko chyba miał 112-113... Tongue Ja stawiam na 122,7 kg.
W najbliższej walce, czytaj uważnie.
W ostatniej walce ważył 116, teraz zejdzie do 110KG.
@BESTIA
Ale ja widzę co napisałeś, ale te zdjęcie, które jest na stronie wcześniej podobno jest aktualne a tam Solis nie wygląda na poniżej 120 kg... a przecież najbliższa walka w sobotę więc chyba nie zdąży do tego czasu schudnąć.
AFPL
To już w sobotę walka?? no to 115 stawiam.Sad
Solis zawsze na propsie.Big Grin Mam nadzieje, ze doczekam walki z Povetkinem.
stawiam 114,9 kg


(25-07-2013 01:48 PM)BMH napisał(a): [ -> ]... Mam nadzieje, ze doczekam walki z Povetkinem.

Jeżeli Solis wygra w sobotę a zrobi to na pewno to jest pomysł stworzenia eliminatora IBF z Pulevem tu zresztą też wygra Cool
poniżej artykuł

LINK
Jako, ze bardzo lubie Solisa i Povetkina, to najchetniej zobaczylbym ich na przeciw siebie, pojedynek mitszrow olimpijskich, to ja biore w ciemno. Solis-Pulev... ciekawe, ciekawe.
Żeby myśleć o pokonaniu Puleva, to Solis musiałby być w życiowej formie...
Ja bym chętnie zobaczył Solisa w walce z Chisorą.
Zobaczymy co Solis pokaże. I tak wygląda lepiej niż w ostatnich walkach, nie ma co narzekaćTongue Mi szkoda walki z Kliczkiem w jego wykonaniu. Pierwsza runda była obiecująca i gdyby tylko to kolano nie strzeliło, mógłby napsuć krwi Witalijowi. Szkoda, bo to chyba najlepszy prospekt wagi ciężkiej, przynajmniej na najwyższe umiejętności.
Solis to niech ustabilizuje wagę na poziomie 112 - 114 kg i w końcu złapie cykl boksowania.
4 walki w roku, poważne obozy i zdrowe żarcie. Nawet z journeymanami niech się bije. Ale niech wreszcie wróci do gry. Liczę na niego ale dopiero w roku 2015.
Przekierowanie