Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@WP

[Obrazek: 51232320-athens-greece-cubas-odlanier-so...uaB39nU%3D]
No wlasnie na Olimpiadzie, na zawodowstwie, z walki na walkę było coraz gorzej, coraz więcej tłuszczu.
Dopóki reprezentował Kubę to trzymali go w dyscyplinie i nie było mowy o obżeraniu się. Solis to najwyraźniej taki typ zawodnika, który sam nie potrafi się zdyscyplinować i zmotywować i potrzebuje bata nad głową żeby odpowiednio trenować i się odżywiać. W reprezentacji Kuby zapewne był taki bat, ale teraz nie ma. Solis zapewne niczego nigdy by nie osiągnął gdyby od początku kariery amatorskiej mieszkał w Stanach, bo już wtedy zacząłby się obżerać. Pewnie nawet nie trafiłby do boksu.

Tacy zawodnicy jak Lara czy Rigondeaux opowiadają o rygorze, nawet trochę za dużym, jaki panował gdy reprezentowali Kubę i pewnie panuje do dzisiaj, ale jednak wyniki takiego systemu są niepodważalnie dobre. Za dużo jest dzisiaj wszędzie pokus i tylko najsilniejsi potrafią się zdyscyplinować bez przymusu albo właśnie takiego bata nad głową. Solis jest najlepszym przykładem zawodnika z tych słabszych, który wszystko zawdzięcza systemowi szkoleniowemu na Kubie, bo jak tylko się stamtąd wyrwał to stoczył się w tempie ekspresowym.
Ja tylko czekam na walkę. W przypadku niepowodzenia temat będzie chyba zamknięty.
Pisałem nie raz żebyście nie spodziewali się Solisa ważącego poniżej 110 kg.
Ten typ tak ma i koniec. Przy obecnym poziomie HW taki Solis jeszcze nie powiedział ostatniego zdania i dopóki nie zawiesi rękawic na kołku to będzie odgrywał jakąś tam rolę w HW .
Poniżej walka najcięższego Solisa na zawodowym ringu:


(29-01-2015 10:20 PM)tysiok napisał(a): [ -> ]Przy obecnym poziomie HW taki Solis jeszcze nie powiedział ostatniego zdania i dopóki nie zawiesi rękawic na kołku to będzie odgrywał jakąś tam rolę w HW .

Można było tak napisać jakieś dwa lata temu. Dzisiaj HW jest mocniejsza i jest wielu pięściarzy (kilku młodych i głodnych sukcesu) którzy zrobiliby z Solisa zupkę Amino. Bez kondycji, przeciętne warunki, zalany tłuszczem, o czym tu w ogóle mówić..
(29-01-2015 10:20 PM)tysiok napisał(a): [ -> ]Poniżej walka najcięższego Solisa na zawodowym ringu:


Aż przypomniał mi się Ronaldo (de Lima) z końca kariery. Wink

A tak bardziej na serio to może gość zachorował na cukrzycę a nie zdaje sobie z tego sprawy? Bo z takiego normalnie zbudowanego gościa w ciągu kilku lat zrobić z siebie takiego grubasa? To trzeba po prostu umieć. Wink
Rywal Solisa z finałowej potyczki z Aten, ,srebrny medalista Viktar Zuyev nie przeszedł nawet na zawodowstwo, czy ktoś wie dlaczego mu się nie powiodło? i przerwał przygodę z boksem ?
(30-01-2015 10:33 PM)WietnamskiePorno napisał(a): [ -> ]Rywal Solisa z finałowej potyczki z Aten, ,srebrny medalista Viktar Zuyev nie przeszedł nawet na zawodowstwo, czy ktoś wie dlaczego mu się nie powiodło?

Ateny 2004 - srebro;

Mistrzostwa świata 2003 - brąz;
Mistrzostwa świata 2009 - brąz;

Mistrzostwa Europy 2002 - brąz;
Mistrzostwa Europy 2004 - srebro;
Mistrzostwa Europy 2010 - srebro;
Mistrzostwa Europy 2013 - brąz.

Nie powiodło się?
o tych Medalach to ja wiem, tylko dlaczego nie pcha się na zawodowstwo,ma już chyba 32 lata...
WP
Nie każdy chce być zawodowcem na ten przykład dam Ci przykład-Roberto Cammarelle.
Przekierowanie