Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 530fce139deec.jpg]
[Obrazek: Don+King+pictured+rapper+Pitbull+will+pr...0mXIMx.jpg]
To już nawet po zdjęciach widać, że Solis jest w formie. Bardzo na niego liczę, bo jak on nie zdobędzie czegoś w HW przy takich predyspozycjach to będzie to najbardziej zmarnowany talent w historii. Ta technika, szybkość, ponad 2 metry zasięgu. On nie może nie zostać mistrzem przy 100% poświęceniu treningom, po prostu nie może...
Foty robione przed ,tłustym czwartkiem' tak że ten...Big Grin
Solis to już na zdjęciach nawet wygląda na takiego zmęczonego i wyczerpanego życiem...
Ja w żaden tytuł dla niego już nie wierzę - za późno. Po tylu perypetiach wagowych - ciągła akcja przybieram - zrzucam... Jego organizm to pewnie po dupie dostaje niemiłosiernie. Ten biceps jego to wygląda na taki typowy biceps 45 letniego faceta grillującego na działce...
Hehe, "tłusty czwartek" i "biceps 45 letniego faceta grillującego na działce". Hehe, to mnie Panowie położyliście terazBig Grin No ale racja, jakby nie patrzeć. Zobaczymy co przyniesie 22 marca.
Ten gość fizycznie i zapewne psychicznie jest już zniszczony. Nic poważnego w HW nie osiągnie.
(01-03-2014 09:28 PM)cop2 napisał(a): [ -> ]Zainteresowanym postacia Solisa proponuje wyszpera atykul z Miami Herald z grudnia roku ubiego. Solisa waga jest okreslana na 270 lbs,
Nic nie znalazłem .
Proszę wstawić jakiś link bo jak na razie to są puste słowa
I mamy marzec a nie grudzień. Co ma artykuł z grudnia do wagi z marca to ja nie wiem... Dowiemy się 21 marca na ważeniu.
@cop
Ale co to ma za znaczenie ile ważył Solis trzy miesiące temu?
Ja tego Solisa nie zrozumiem nigdy, nawet jeżeli tyle je to przecież i tak nie jest możliwe żeby się tak spaść do tych 125 kg. Musi na prawde olewać treningi bo nawet jakby jadł 5 razy dziennie jakieś odpady nuklearne w tych wszystkich fast foodach to i tak przy ciężkich treningach by nie przytył. W świetnej formie by nie był ale 125 kg? Tak jak on wyglądał z Airichem... Duża część 40-letnich z jakichś powodów emerytów siedzących cały dzień przed TV z piwem, chipsami, pizza i żarciem z McDonalda wygląda lepiej niż on wtedy...
Przekierowanie