Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Solis wiedział że tam już nawet nie ma jak wałka zrobić. Zdenerwował mnie Oner, jakby Solis skończył w szpitalu to on by go za rączkę wtedy nie trzymał. Nie ma czegoś takiego jak ucieczka z ringu, to są poważne sprawy.
Beka z grubasa, teraz ciapcz nie da mu pengi na hepi mila :v
Już jak zobaczyłem ile wniósł na wagę, to sobie pomyślałem, , że jemu się po prostu nie chce już, i wychodzi po Kasę.
Na początku wydawało mi się, że to Spongebob bije się z Tonym.
Szkoda chłopaka trochę mimo wszystko. Za moich czasów tak zmarnowanego talentu jeszcze nie było.
Ja tam mam z niego beke. Miał talent i turka który mu wszystko ogarniał. Wystarczyłoby ciężko trenować, teraz miałby penge i może jakiś pasek. Na pro scenie gówno osiągnął przez swoją głupotę.
[Obrazek: B-6O6aQW4_wnrxraa.jpg]

Żal się patrzyło na tę walkę.
Tak słabego i źle wyglądającego Solisa nigdy nie widziałem. Zero motywacji , chęci , blasku i energii na twarzy . Wydaję mi się ,że zwycięstwo Thompson załatwił sobie przez ciosy w tułów i rozbijanie gardy. Przed tą ostatnią rundą Solis zwijał się z bólu i po prostu się poddał.
Chciałbym żeby Solis skończył kariere bo jeśli do następnej walki (jeśli się odbędzie) wniesie znowu ponad 120 kg to będzie egzekucja.
Mimo wszystko wciąż będę sie starał dostarczać jakieś newsy .
Solis wysiadł po ciosie w wątrobę (16:00). Wypuszczenie go do 9 rundy to kpina i akt desperacji Onera.
Wczoraj wróciłem do domu i odpaliłem streama. Po dwóch rundach dałem sobie spokój, bo Solis prezentował się jeszcze gorzej niż ostatnio, a Thompson też specjalnie nie błyszczał (pchał / macał swoimi ciosami). Teraz obejrzałem skrót i widzę, że niewiele mnie ominęło. Wystarczyło, że staruszek Thompson bił konsekwentnie na korpus i było po grubym.

To definitywny koniec Solisa, bo pół biedy z jego tuszą, ale facet jest już od kilku walk mentalnie poza boksem. Bije się bez przekonania, bez pasji, bez agresji. Gościa skreśliłem po walce z Larsenem i nie pomyliłem się. Solis swojej profi kariery nie traktował nigdy poważnie. To i tak fenomen, że z taką otyłością pokonał kilku niezłych zawodników. Z drugiej strony ukazuje to, że gdyby Kubańczyk przykładał minimum starań i powiedzmy cały czas trzymał formę / wagę 110 kg, to mógłby na długo zadomowić się w czołówce i miałby sporą szansą na zgarnięcie pasa WBC.

To jest niesamowite, że taki talent amatorski tak przewalił swoją karierę.
Oner o Solisie: "Straciłem przez niego wiele nerwów i pieniędzy. Nie mogę
uwierzyć jak dziś wyglądał. Przyniósł wstyd kubańskiemu boksowi"
Przekierowanie