Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Godnie, godnie... zmieniłem zdanie. Stawiam na 118-120 kg.
tysiok ale masz sygnaturę przekozacką Tongue
Dzięki Big Grin

2 godziny ją dziś robiłem .

Solis z żoną i dwójką synów:
[Obrazek: F33A9453.JPG]
[Obrazek: F33A9456.JPG]
Kurcze, Solis nie wygląda na bardzo grubego... Trochę ciałka jeszcze mógłby zgubić, ale tragedii nie ma. Zaczynam znowu w niego wierzyć... obym się nie rozczarował tak jak ostatnio... walka z Airichem już niby wielki powrót Solisa i znowu pół roku przerwy i Odlanier od nowa 20 kg tłuszczu musiał zrzucać... mam nadzieje, że tym razem będzie trzymał wagę.

@tysiok
Rzeczywiście fajna sygnatura. Tylko ten cios z 1:59 tak na prawdę doszedł do celu. W 2:19 Solis ledwo dotknął szczęki Wita, a w ostatniej akcji nie wiem jak, ale Witalij uniknął tych trzech ciosów, ale szybkość ich zadania przez Odlaniera robiła wrażenie.
PS. Pamiętam, że to była pierwsza walka Witalija, którą widziałem na żywo w TV. I byłem tak wkurzony, że jak na złość skończyła się tak szybko...
Solis jak będzie zdrowy i będzie walczył w cyklu co 2-3 míesiące podtrzymując formę to jeszcze może popanować w HW. Jak dla mnie to do tej pory największy zawód i niedosyt zawodowego boksu jednocześnie największa nadzieja.
@Sander
Co 2-3 miesiące raczej nie ma co liczyć. Może zdarzyło by się tak, że kolejną walkę miałby po 2-3 miesiącach, ale na dłuższą metę to nie przejdzie.
kursy na walkę z Larsenem :
Solis 1,2
remis 26
Larsen 4,5
http://www.wincomparator.com/pl-pl/bet-c...if-919406/
Panowie, o której ważenie? Smile
"Niedawno zakończyła się ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Berlinie. Odlanier Solis okazał się lżejszy od swego rywala Leifa Larsena wnosząc na wagę 116 kg (przy 125,6 kg Larsena). Warto zauważyć, że w ostatnim pojedynku (przeciwko Konstantinowi Airichowi) Kubańczyk ważył ponad 5 kg więcej.

Wyniki ważenia drugiej pary "ciężkich", którzy zawalczą jutro w Berlinie, czyli Rusłana Czagajewa i Mike Shepparda to 100,5 kg Uzbeka oraz 102,5 kg Amerykanina"Big Grin 116 kg to dobra waga
Nie jest więc zapuszczony. Liczę na dobry występ
Przekierowanie