Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koszulka kosztuje $14.99 + wysyłka z USA
Są też koszulki z Rigondeaux ,Tyrone'm Spong'em oraz Vitor'em Belfort'em
Niezbyt ładna ta koszulka Tongue ta grafika na niej to chyba obrabiana była w paincie.
Odnośnie Solisa to swego czasu wiązałem z nim spore nadzieje, zaliczałem go do absolutnie ścisłej czołówki HW. Teraz nie wiem na co jeszcze stać Kubańczyka. Najpierw ta niefortunna walka z Witalijem, później kontuzja...jakoś tak zniknął z pola widzenia. Mam wątpliwości czy jest w stanie wznieść się na wyżyny i wrócić do dyspozycji która pozwoliła by mu jeszcze zawalczyć o pas mistrza świata.
@Martin
Kondycję Solis odbuduje w jakieś 3-4 lata, ale gdy już to zrobi i będzie mógł walczyć z czołówką na dystansie 12 rund to ciało będzie odmawiało posłuszeństwa z racji na wiek.
Bez przesady... Chyba nie jest z nim tak tragicznie żeby 3-4 lata miał kondycję budować. Chisora wiele lepiej kondycyjnie i fizycznie z Avilą nie wyglądał a za chwilę znów może być świeży.
Kilka dobrych obozów 2-3 walki na dobrym poziomie i Solis będzie w formie.
@Sander
Mimo wszystko wyglądał lepiej niż Solis z Larsenem. Zresztą nie ma co Chisory porównywać do Solisa.
(15-06-2013 10:15 AM)Martin napisał(a): [ -> ]...Mam wątpliwości czy jest w stanie wznieść się na wyżyny i wrócić do dyspozycji która pozwoliła by mu jeszcze zawalczyć o pas mistrza świata.
Niestety ale wszyscy oceniają Solisa w takich walkach jak z Larsenem przez pryzmat jego przeszłości . Gdybyśmy założyli , że jego ostatnia walka byłaby absolutnym debiutem to większość z Was miałaby zupełnie odmienne zdanie co do jego ("ewentualnych") perspektyw . Fakty są takie : jego głowa w przeciwieństwie do większości bokserów oprócz braci , Haye'a czy ...i talent są bez zmian . La Sombra przez ostatniii okres na pewno nie był bliski ideału .Są sygnały ,że pracuje ostro , ma ultimatum od Diaza a przy jego 33-latach , powyższych atutów oraz obecnej sytuacji w HW zasługuje na szanse OD WAS .
[Obrazek: o9T18.Em.84.jpeg]

Jeśli kogoś interesuje to pod tym linkiem znajduję się świeży wywiad z Odlanierem
WYWIAD
Nie wiem, byc moze jest to spowodowane slaboscia/sentymnetem do Kubanskiego boksu, ale bardzo lubie Solisa, i wbrew temu co zdecydowana wiekszosc glosi uwazam, ze Odlanier moze jeszcze pozytywnie zaskoczyc. Facet ma wyrazny problem z treningami, wyglada bardziej jak sumita niz bokser, a i tak wygrywa. Ktos z takim talenetem, przy optymalnym przygotowaniu moglby wygrac z z niejednym topowym gosciem. Tylko czy my zobaczymy Solisa optymalnie przygotowanego-bardzo watpliwe, licze jednak, ze jeszcze nawiaze do formy jaka wniusl do ringu z Vitkiem.
@BMH
Chodzi Ci chyba o wagę jaką wniósł do ringu z Kliczko a nie o formę. Chyba, że oceniłeś jego formę już po pierwszej rundzie... Solis może zrobić nawet limit kategorii CW, ale kondycyjnie będzie zdychał po 6 rundach... kondycja, to coś co buduje się przez lata, nie nadrobi się tego w kilka miesięcy.

@tysiok
Świetny wywiad, gdyby mi ktoś go jeszcze na polski przetłumaczył albo ew. na angielski było by wspaniale Smile
Przekierowanie