Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak podaje bokser.org nie dojdzie w tym tygodniu do tej walki.C
Szkoda, miałem sporą ochotę na tę walkę.
gdzies na youtube.com jest wideo,jak Solis bije i morduje biednego Dewida Heya w amatorce...Ot Niemcy,paskudniki...takiego chlopca zdegradowali...Germania- cmientarz talentow...
(17-10-2013 02:23 PM)kantemir napisał(a): [ -> ]gdzies na youtube.com jest wideo,jak Solis bije i morduje biednego Dewida Heya w amatorce...Ot Niemcy,paskudniki...takiego chlopca zdegradowali...Germania- cmientarz talentow...
Tamta walka naprawdę robi wrażenie. Tylko o co chodzi z tymi Niemcami? Solis mieszka w USA. W Niemczech siedzi Hernandez.
jesli nie myli,to trenowal sie po Kubie w Germ..Hernandez takze zajebisty byl chlopiec,poki nie potrafil do Ule Wagnera
kantemir
Właśnie Hernandez się bardzo poprawił.
La Sombra walczy w piątek Exclamation
[Obrazek: 3oc7.png]
Czemu o tej walce nigdzie nikt nic nie mówi???
Ciekawy jestem czy faktycznie zawalczą bo jakoś zupełnie cicho o tej walce a zapowiada się ona dla fanów HW niezwykle interesująco...
Sander
Właśnie. Dobrze ze mamy tysioka bo hysmy dowiedzieli sie o walce z rocznym opoznieniemTongue

Sama walka ciekawa, ale ciekaw jestem jak obaj beda przygotowani bo czasu na to to to maja mniej niz Sek do Wogea
Przypadkiem walka nie zostala przelozona ze wzgledy na stan zdrowia Jose Sulaimana? Bo chyba cos takiego obilo mi sie o oczy.
Przekierowanie