Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oooo tak! Jest potwornie chory !! Gdyby nie choroba to ważyłby 60-70 kg.
Proszę Was.
@Crumb
Spójrz na niego... człowiek, który doprowadza się do takiego stanu jest chory a tym bardziej nie powinien być nazywany ''sportowcem''.
Głupi a nie chory.
Leniwy.
Zniechęcony.
@AdamekFightPL
W dzisiejszym świecie wszystko jest chorobą. Najłatwiej wszystko tak nazwać zamiast zabrać się do pracy.
Pijesz - jesteś alkoholikiem - choroba.
Jesz - jesteś gruby i spasiony - choroba.
Nie tędy droga. Kilka lat temu nie było wiadomo co to jest ADHD, alergia, dysortografia, dysleksja itd. Dziś jest tego od zatrzęsienia.
Podobna sytuacja z "Polskimi drogami". Jest dziurawa - postawią znak "dziurawa droga". Nie mądrzej jest ją naprawić?
Dajcie już spokoj z tymi chorobami . Solis nie wygląda tak bardzo tragicznie .Pamiętajcie też,że obok stoi Rigo tak więc ten kontrast na pewno stawia Odlaniera w złym świetle. Gdyby Solis miał "odpowiednią " masę to by walczył w półciężkiej .
Solis taki już jest i taki będzie zawsze , jeśli się to komuś nie podoba to zainteresujcie się śledzeniem kariery Szpilkami , Kliczkami i innymi Adamkami a z nim dajcie sobie spokój .
Ja będę mu zawsze kibicował nawet jeśli będzie ważyć 130 kg.


Zdjecie z 16 lutego
[Obrazek: 1pqTcv.Em.84.jpeg]

Jest rowniez krotki wywiad z Solisem ale zostawiam to Bokserowi
La Sombra wie co dobre. Mam takie same obuwie Wink

tysiok nie bądź taki drażliwy, ja też się przejmuje Solisem. Widzę, że trenuje ale jakoś efektów mi brakuje.
Obszerniejszy artykuł o najbliższej walce połączony z krótkimi wypowiedziami .
http://www.elnuevoherald.com/2013/03/06/...en-el.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie z wczoraj
[Obrazek: odlaniersolis90313.jpg]
On niedługo będzie większy wszerz niż wzdłuż.
Nie wiedziałem, że Odlanier ma jakieś Polskie korzenie Wink
Ten gość całkiem z prawej jest podobny to Davida Tuy Tongue
Przekierowanie