Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fajnie się to czytało. Trzeba podesłać to Solisowi .
Żarty, żartami ale biorąc pod uwagę w jakiej ostatnio formie był Thompson to tym razem podczas trzeciej konfrontacji Solis miał by naprawdę spore szanse na wygraną. Wink
[Obrazek: CdC2Bk0WwAAs3F-.jpg]

Prawdopodobnie Solis zakończy karierę jeszcze w tym roku , czy zakończy to pożegnalną walką ? To pewnie wie on sam .
Niestety w zasięgu Solisa jest już tylko ten pas:
Myślałem, że on już zakończył karierę, a tymczasem on chce jeszcze żyć! Upadł jednak nisko, zaczyna jakby od początku. Walczy z gościem, który na 27 pojedynków, wygrał zaledwie 2 razy i w rankingu boxreca zajmuje obecnie 972 miejsce.
Co za news ? Jestem totalnie zaskoczony . Ciekawe co on ma tam w tej glowie .
Ktoś na głównej zamieścił link z walką Odlaniera, jak przed czasem skończył Haye na amatorce choć to Anglikowi na początku szło lepiej. Szkoda roztrwonienia tak wielkiego talentu.

A, co mu chodzi po głowie? Czy chce wrócić do wielkiego formatu czy tylko podreperować nadszarpnięty budżet to będziemy wiedzieli to jutro po tym, ile wniesie ciała do ringu. Wink
(03-08-2016 08:06 PM)tysiok napisał(a): [ -> ]Ciekawe co on ma tam w tej glowie .
Pewnie Big Macka.

Ale skoro walczy z jakimś inwalidą, to znaczy, że nie planuje jeszcze odejścia na emeryturę. Tyle, że ni widzę w tym sensu. Żadnej sensownej kasy u nikogo nie wytarguje, bo sportowo zbyt nisko już upadł. Może Wasilewski zestawi go z Wawrzykiem?
(03-08-2016 08:40 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Może Wasilewski zestawi go z Wawrzykiem?
To by była rewelacyjna opcja. Tylko ile taki Solis życzy sobie za walkę? Obawiam się, że w dalszym ciągu może siebie uważać za gwiazdę i życzyć sobie niemało.
Runda 1Runda 2


Przekierowanie