Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A nie no, spoko Smile Udaj się do Polskiego Związku Bokserskiego, poproś tamtejszych działaczy, żeby dali ci trochę eliksiru młodości - wierzę, że go mają, skoro zachowują się tak, jakby działaczowali jeszcze w czasach Stefana Batorego, dostarcz Solisowi i obiecaj, że mu go dasz, jak się naturalizuje, spolonizuje, zmieni nazwisko na Aleksander Soliski i będzie reprezentował Polskę w Tokio, na olimpiadzie w 2021. Medal będziemy mieli zapewniony Tongue
Ostatni wywiad z Solisem z lutego br.


Tysiok, widzę że wierny z Ciebie fan na zawsze. Smile
"Świeżutki" materiał w dobrej jakości
2009 rok, Solis 117,7 kg


Tysiok, ty jesteś jakimś fenomenem. Naprawdę nie wiem jak określić fana, takiego jak ty, ale to już chyba poziom obsesji? Zwłaszcza, że nie mówimy tu o bokserze o długiej i spektakularnej karierze, który dawał fanom wiele emocjonujących walk, tylko o gościu, który dobrowolnie spuśćił w kiblu swój talent i możliwości, które otrzymał od losu.

Jesteś naprawdę ciekawym przypadkiem do analizy. Czy myślałeś kiedyś o tym, co sprawiło, że stałeś się niemal wyznawcą akurat tego boksera, a nie któregoś z licznych mistrzów?
Metzger, tak po prostu wyszło.
Po porażce Gołoty z Austinem było już pewne, że mój idol Andrew nigdy już nie dostanie walki o pas. Szukałem sobie nowego idola i trafiłem na galę, w której Solis walczył z Barretem. Pomyślałem sobie : " wow , ten gość jest mega, kim on jest, z tego będzie pas..." I tak aż do drugiej walki z Thompsonem jeszcze wierzyłem, że ten pas będzie a była non stop nadwaga.
Poza tym nie sztuką jest zacząć kibicować tylko mistrzom.
Noi jak coś się tu wklei wartościowego to chyba nic złego się nie stanie a ten temat to taki pamiętnik Rolleyes
Wywiad sprzed kilku dni.
Willy Suarez z BoxeoCubano potwierdza.

Gifted Gloves: Odlanier Solis a true Heavyweight Talent!





Jeśli ktoś ma chwilkę i może coś więcej przetłumaczyć to proszę o komentarz.
Tak jak wspomniał Metzger,w moich oczach jesteś fenomenem Tysiok!
10-10-2010
Solis 122,9 vs Barret 99,1
Komentują Jerzy Kulej i Andrzej Kostyra



Przekierowanie