Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obstawiam, że to będzie ostatnia walka grubego. Po tej walce Solis będzie atrakcyjnym rywalem co najwyżej dla Dawejki (który byłby zdecydowanym faworytem).
Jeżeli Solis tę walkę przegra, to kolejną może toczyć co najwyżej z Letrem. Charr to przecież kompletny wrak. Już cruiser Briedis znokautował go tak, że biedny Manuel o mało nie wyleciał z ringu, prosto na kolana Kadyrowa, którego mina była naprawdę bezcenna. Polecam odświeżenie sobie tej walki.
https://www.youtube.com/watch?v=Vss51ljFzL4
Reakcja czeczeńskiego wodza gdzieś w okolicy 17:57 Smile. Charr wolny jak Wach, Briedis wyglądał przy nim jak półciężki a mimo to skończyło się tak, jak się skończyło. Nie wiem, jak nisko musiałby upaść Solis, żeby z nim przegrać.
Jeden z bardziej efektownych nokautów ostatnich lat w stylu torreador zabijający byka. Briedis zdeklasował Charra dzięki technice, a jeszcze bardziej motoryce. O ile Solis również dobrą technikę posiada, a i ręce ma dość szybkie, to w pracy nóg pomiędzy Łotyszem a nim jest prawdziwa przepaść. Briedis obskakiwał Charra, jak chciał, a Solis tego nie zrobi. Czekają więc nas chyba wymiany z bliska, ale Powietkin pokazał, że mając przewagę techniki tak też można Charra znokautować. Solis chyba tak mocno nie bije, ale i tak będzie dla mnie faworytem, o ile nie wyjdzie na ring skrajnie zapuszczony.
Federacja WBA nie wyraziła zgody, żeby stawką planowanej na 11 marca walki pomiędzy Manuelem Charrem (30-4, 17 KO) i Odlanierem Solisem (22-3, 14 KO) był tytuł tymczasowego mistrza świata wagi ciężkiej.

Prośbę o usankcjonowanie tego pojedynku jako walki mistrzowskiej zgłosili organizatorzy gali w Bonn. Federacja WBA niedawno podjęła decyzję o ograniczeniu ilości posiadaczy jej pasów mistrzowskich, dlatego nie była zainteresowana sankcjonowaniem walki Charr - Solis.

Mistrz wagi ciężkiej World Boxing Association zostanie wyłoniony 29 kwietnia, kiedy o ten pas na gali w Londynie zaboksują Anthony Joshua i Władimir Kliczko.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...harr-solis
Jeszcze tego brakowało aby obecna trzecia liga walczyła o pas nawet tymczasowy,
Może Solis się teraz bardziej przyłoży Big Grin
Co myślicie, żeby Solis spróbował w przyszłości swoich sił w cruiser?
Czy to taki żart? Big Grin
To wtedy trzeba by było ustanowić nowy limit cruiser Big Grin
Solis to chyba jedyny bum któremu poświęca się tyle uwagi.
Przekierowanie