Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety to może być prawda Big Grin Raymi rozpoczynał przygodę z Boksem w 1994, amatorski rekord 117-2 (117 KO). strach się bać.
hahhahahahahahhhahaahahahahahahhahahahahahaha, jak zobaczyłem ten rekord 117 KO. Hahahahhahahaha przecież to jakaś kpina Big Grin. "compiling an amateur record of 117-2 (117 KO)" - z angielskiej wiki. Raymi pewnie do sparingu z Solisem miał rekord 50 (KO 50), dlatego Solis obawiał się uderzeń.

@WP albo te 2 porażki były, żeby zmylić Solisa z rekordem 50-2 brzmi dużo gorzej Big Grin
Kto wie he he Big Grin jego przydomek i ksywa budzą strach . Trzeba się go bać.
@WP
Kolejnym rywalem Jemeńczyka jest jego rodak - Hansi Ansi. Stawką mistrzostwo świata UBO! w kategorii supermuszej. W swoim debiucie tylko wygrał na punkty - reszta same nokauty. Wracając do debiutu - jego rywalem był genialny Sagr Khulani, Ansi oczywiście ośmieszył rywala, wygrywając (40-36, 40-36, 40-36). Jaki jest twój typ na walkę?
Szczerze? Nie znam żadnego z tych jego rywali,i nie za bardzo mnie oni interesują, czekam
tylko jak jakimś cudem zmierzy się z Romanem Gonzalezem, i ten wybije mu raz na zawsze Boks z głowy,, A ty jak uważasz? Kto jest faworytem walki o ten pasek od spodni Wink
Myślę, że szybki nokaut Raymi zanotuje, nic o tym Jemeńczyku - Hansi Ansi nie znalazłem.
(10-01-2015 04:30 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Solis, Budapeszt, Boks - jeśli wierzysz tysiok, że to się uda, to gratuluję Ci poczucia humoru Smile.

Szacun Sander. Wychodzi na to,że znasz mnie lepiej niż ja sam siebie.
Kolejny termin walki Thompson - Solis II stał się niewypałem.
Kpiny sobie robią tylko w sumie nie wiem kto, czy promotorzy , czy organizatorzy a może sami bokserzy . Zapewne jeśli można byłoby ich wszystkich spytać o przyczynę to każdy miałby zupełnie inną wersję. Niech ogłoszą walkę na pięć dni przed i będzie fair.
Może zabawimy się w typowanie gdzie zaplanowany będzie następny termin ?
Ja już postawiłem na Grenlandie.
Mi i tak już się robiło trochę niedobrze na samą myśl o tym rewanżu, a po tych wszystkich przekładaniach to ja już nie wiem nawet jakie mam odczucia w stosunku do tej walki. Po prostu wymiotować się chce.
Czyli jednak walka się odbędzie, ale w Turcji. Dwa tygodnie, ale jakoś nie czekam zbytnio na ten pojedynek.
Na ten pojedynek czeka tylko @tysiok Wink
Przekierowanie