Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Odlanier Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powinien skończyć. Po co to, znowu wyjdzie ze 115+ i na co to komu?
Myślę że tym razem Solis wygra, ma papiery na to żeby to wygrać. Może będzie title shot z La Sombrą, Kliczko się nie narobi a zawsze jedna walka do zaliczenia z tych co pozostały do końca kontraktu z fajna historyjką do dorobienia dla Niemców.
Ciekawe czy jeżeli Thompson wygra rewanż z Solisem to dostanie kolejny eliminator do title shota? Kto wie czy nie zobaczymy jeszcze Thompsona w walce o pas WBC z Wilderem lub Stivernem.
RH, organizacja walki to jednak jakies koszty, przypuszczam ze overall wspolpraca z Solisem wychodzi na minus (chocby przez oplacanie mu wyzywienia na treningu).
Promotorzy czesto olewaja swoich bokserow, a co dopiero przegrywajacych i leniwych. Ale widac ze Oner liczy na wystrzelenie kariery podopiecznego.
Co do title shota to szanse sa ale nie z Kliczko. Zarowno Thompson jak i Solis sa dosc wysoko w WBC i mogliby byc przy dobrych wiatrach na 3. miejscu w kolejce za Wilderem i Jenginnsem.
Ile to już nadziei było dla tego człowieka. Wciąż w niego wierzę ale jak nic sobie nie zrobi z kolejnej szansy to nie będę zaskoczony.
Solis pokona Thompsona, bo Amerykanin jest obecnie jeszcze słabszy niż Kubańczyk. Nie obejrzę tej walki, bo zapowiada się kompletna nuda i starcie dwóch grubszych panów z czego jeden już nie jest w stanie nic ugrać (Thompson), a drugi nie był, nie jest i nigdy nie będzie (Solis).

Nie daję Solisowi żadnych szans z nikim z TOP 10, a Thompson to dla niego idealny wybór by odnieść coś znaczące zwycięstwo (choć po walce z Takamem "marka" Tony'ego straciła na jakości). Kubańczyk wygra i co dalej? Walka z Fury'm, Chisorą, Haye'm, Takamem? Każdy z nich stłucze go jak schabowego przed niedzielnym obiadem. Prosty jak cep Takam nie dał Thompsonowi dojść do głosu choćby na moment i samą presją odebrał Amerykaninowi ochotę do zadawania ciosów, a Solis w pierwszej walce z Tony'm dał równą walkę i męczył się straszliwie... Nuda, nuda, nuda i tyle z tego będzie.
(19-08-2014 12:29 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Solis pokona Thompsona, bo Amerykanin jest obecnie jeszcze słabszy niż Kubańczyk.

Skąd takie przypuszczenie?
Solis nikogo nie pokona, z niego już nic nie będzie, choć to już wiadomo od jakiegoś czasu...
[Obrazek: odlanier-solis2-el-nuevo-herald.jpeg]

Z ostatnich informacji wynika że Solis przed walką z Thompsonem zerwał długoletnią współpracę z trenerem Pedro Diazem co może wynikać z groźby Diaza ,że jeżeli Solis nie weźmie się za siebie to nie będzie tracić czasu dla niego. Póki co Diaz trenuje z MMA'owcami.
La Sombra rozpoczyna trening 1 września w Niemczech i zdaje sobie sprawę z powagi swojej sytuacji , że jeżeli nie teraz to już chyba nigdy ...
I znów będzie ta sama śpiewka o najlepszych przygotowaniach, najniższej wadze itp itd a na koniec się okaże, że jest 115+ i tragiczny występ. Szkoda czasu na pisanie o Solisie, facet zatrzymał się w rozwoju na 10 roku życia, brak słów...
@tysiok
To zdjęcie jest aktualne? Jeśli tak to wciąż dużo pracy przed nim.
Przekierowanie