Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wacha z walki z Povietkinem to Adamek jeszcze by pewnie pokonałBig Grin
Czy ja wiem. Adamek z wysokimi nie umie walczyc. Nudaaaaaaaaa raczj by byla i wynik punktowy. Lepiej juz robic Adamek Rekowski, tam by sie chociaz prali. Reksio by sie dokosowal Tomcio pewnie tez(albo i nie jak przed Szpilka) i bylby fight. W PL jeszcze Adamek+kilka dobrych walka sa zdolna przyciganc widza. Za rok moze Wlodraczyk? W PL to kupia na 100%.
Chyba krystalizuje się walka wieczoru na kolejnej polsatowskiej gali. Najpierw ogłoszono, że główną gwiazdą będzie Adamek. Dzisiaj pojawiła się wiadomość, że propozycję udziału w PBN dostał Sosnowski. Myślę, że "polską walkę tysiąclecia" ( a może nawet 1050-lecia, bo przypada rocznica) Tomasza z Albertem mamy, jak w banku.
Myślę, że jak Tomek będzie szybki, Bóg da i Roger pomoże to Sosnowski zostanie miarowo porozbijany i przegra przed czasem, w rundach 4-8.
(10-12-2015 02:25 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Myślę, że "polską walkę tysiąclecia" ( a może nawet 1050-lecia, bo przypada rocznica) Tomasza z Albertem mamy, jak w banku.

I to w PPV Big GrinBig GrinBig Grin
Mimo uśmiechów, to dla mnie jednak smutny wywiad. :/
http://www.polsatsport.pl/film/adamek-o-...l_6362407/
Ranking Boxrec , waga ciężka Polska.

1.Tomasz Adamek
2.Artur Szpilka
3.Mariusz Wach
4.Andrzej Wawrzyk
5.Marcin Rekowski
6.Krzysztof Zimnoch
7.Izu Ugonoh
Tomasz Adamek za kilkanaście godzin
przyleći do Polski, w ćiągu kilku najbliższych
dni mamy poznać jego rywala na PBN
prawdopodobnie ogłośi go Marian Kmita
w Poniedziałkowym magazynie Puncher,
Jak Bóg pozwoli będźie to ciekawe nazwisko
zza Oceanu.
Chodzą plotki, że to Eric Molina może być najbliższym rywalem Adamka.

Byłby to świetny ruch ze strony organizatorów. Rywal średni ale za to rozpoznawalny dzięki potyczce z Wilderem, łatwo by było zbić kokosy na takim pojedynku.
Bez przesady z tymi kokosami, w Polsce może z 5 osób wie kto to Molina, a gala jest w Polsce. Choć Molina to nawet dobry wybór, po walce z Wilderem zebrał dobre opinie i do walki z Adamkiem na pewno nie wyjdzie przegrać. Jak Tomek odwali taką manianę jak ze Szpilką to przegra.
Przekierowanie