Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mam nadzieję, że nie otrzyma. No chyba, że powalczy z kimś poważnym i wygra to wówczas ok.
Adamek nawet na tle Guinna nie wypadł w moich oczach jakoś rewelacyjnie. Nic ponad przeciętność tam nie pokazał. Nie szuka wyzwań, idzie po linii najmniejszego oporu.
Mnie rowniez Tomasz nie zachwycil w ostatnich walkach. Z kontuzjowanym Chambersem, mialem dla Eddiego(choc fakt, walka byla bardzo wyrownana), Cunn, to jak na moje oko, gladko wypuntowal Adamka. Guinn... bylo jak bylo, trzeba dodac, ze byl to rywal, ktory mial szanse minimalne na danie chocby rownej walki. Beka, teraz "dziecko" bedzie na HBO, z rywalem z top-u, a Adamek sni o wyplacie od Kliczki. Jak to wszystko sie zmienia.Wink
Panowie, źle interpretujecie słowa Adamka, on tak na prawdę nie miał na myśli, że dorwie Władimira tylko jego portfel Smile
RedHawk
Przeciez napisalem dokladnie samo.
Władymir nie będzie zainteresowany walką z Adamkiem, po tym co pokazał Góral z starciu z Witalijem.
Gadka Adamka może irytować, chyba że uzna się to za żarty.
@BMH
Guzik prawda.

@Martin
Po tym jak Kliczko wybrał na swojego rywala Mormecka, Pianetę czy możliwe, że wkrótce Leapaia Ty wciąż się łudzisz, że Kliczce robi różnicę poziom sportowy jego rywala? Zrobią jeszcze raz walkę w Polsce i K2 będzie happy bo Adamek generuje w Polsce ogromne pieniądze. Może nie będą one aż tak duże jak przy okazji walki Adamek-Kliczko z wiadomych względów, pierwsza walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej w Polsce i to z udziałem Polaka, no i pierwsza gala na stadionie.
RedHawk
Najwidocznie Ty zle interpretujesz cudze posty. Frag. z dwoch postow powyzej. Tyle w temacie!

-"...Tomek, oczywscie wciaz sni o wyplacie od Wladka.."

-"..a Adamek sni o wyplacie od Kliczki.."
Nie no Tomek to już sportowych ambicji naprawdę nie wyzwala. Po co mu pas mistrza WBC za marne pieniądze, kiedy może zarobić godnie przy wpierdolu od Władmira? Nie myślałem, że Adamek się jednak tak zeszmaci, bo inaczej nazwać to ja tego chyba nie mogę...
Ja, daleki jestem o krytyki zawodnika ktory chce zarobic, bo boks to jego praca, a nie ma sie co oszukiwac... Polak chyba sam wie, ze nie ma szans z Wowa. Mam jednak z niego polewke, bo jeszcze nie tak dawno, to Szpilka byl dzieckiem do bicia, a teraz otrzymal szanse duzej walki w Stanach. Nie bede zaskoczony, jak po walce z Jenningsem, Adamek nagle zmieni zdanie, i postanowi walczyc z "dzieckiem".
(19-12-2013 06:32 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Nie no Tomek to już sportowych ambicji naprawdę nie wyzwala. Po co mu pas mistrza WBC za marne pieniądze, kiedy może zarobić godnie przy wpierdolu od Władmira? Nie myślałem, że Adamek się jednak tak zeszmaci, bo inaczej nazwać to ja tego chyba nie mogę...

Rozumiem jechanie po Adamku bo sam to robię i to, że zarzuca mu się pazerność - ok.
Ale trzymajmy się faktów. Piszesz @kubala
Cytat:Po co mu pas mistrza WBC za marne pieniądze

Choćby tego pasa chciał to i tak nic z tego. Jest dopiero 9 w rankingu WBC więc nie ma żadnych szans na to, żeby dostać prawo walki o wakat. A i kolejka do próby odebrania pasa przyszłemu mistrzowi jest długa.

Walka z Głazkovem może dać mu pozycję nr 2 w IBF więc naturalną rzeczą jest, że celuje w mistrza tej federacji.
Tyle, że tych głośnych haseł mógłby sobie oszczędzić bo tym mistrzem jest - niestety lub stety - Władimir Kliczko.
Przekierowanie