Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe czy dojdzie to do skutku. Walka ze Szpilką sprzeda się jeszcze lepiej niż sprzedałaby się z Arreolą. Pytanie czy Artur jest w stanie wygrać z Adamkiem....hmm myślę, że miałby szansę.
Gdyby okazało się, że to wypali to będę kibicował Szpilce, ponieważ to młody, perspektywiczny zawodnik, który będzie sławił Polskę na świecie. Adamek już ma to niestety za sobą.
No oby nie doszło do tego, że będzie sławił Polsce na świecie. Już mamy wystarczająco słabą reputację w innych krajach żeby nas jeszcze miał "rozsławiać" ktoś taki jak Szpilka.
A ktoś taki jak Adamek mógł? Mógł, to i Szpilka może.
Martin
Adamek a Szpilka to niebo a ziemia...
Mi osobiście byłoby wstyd.
@Joker
Byłoby Ci wstyd gdyby został mistrzem świata? "Polak mistrzem świata wagi ciężkiej" - jakbyś coś takiego przeczytał w gazecie to byś się wstydził? Serio??? Confused
Taki jak Szpilka to bym się wstydził.Mając w pamięci Gołote czy Adamka i brak pasa u nich to patrząc na tytuł u Artura był bym zmieszny.Wogóle o czym my tu mówimy Szp4lka nigdy nie bedzie mistrzem.
http://eurosport.onet.pl/boks/tomasz-ada...kase/lgw7r

Walka Adamek-Szpilka coraz pewniejsza. Ale nie chce mi się wierzyć, że Wasilewski puści Szpilkę na niemal pewną przegraną.
Może nie mieć wyjścia. Dzieciak sobie wymyślił, że jest teraz jakimś królem boksu i stawia żądania finansowe na powrotną walkę po druzgocącej porażce... Może być tak, że albo walka z Adamkiem albo nic. Z PBN jest kasa do wyciągnięcia i Wasilewski na to obojętny nie pozostanie, tym bardziej, że na pewno zyskali na pewności po porażce Adamka. Nie policzyli tylko tego, że Szpilka nawet na sparingpartnera Glazkova się nie nadaje, a gdzie tu ich porównywać. Zobaczymy, ale rzeczywiście to się wydaje już pewne. Obejrzę bo oglądanie Szpilki zbierającego lanie to świetny widok, ale PPV nie zapłacę na pewno. Za PPV mogę zapłacić gdy będzie walczyć dwóch świetnych zawodników, np. za walkę przypuśćmy Diablo-Huck, ale nie zapłacę za past prime Adamka, który żadnych większym celów poza ostatnia kasą już nie ma a już tym bardziej nie za jakiegoś Szpilkę.
(26-06-2014 08:50 AM)Krzych napisał(a): [ -> ]Dzieciak sobie wymyślił, że jest teraz jakimś królem boksu i stawia żądania finansowe na powrotną walkę po druzgocącej porażce...

No królem boksu to on z pewnością nie jest, ale z tą druzgocącą porażką to troche przesadziłeś...

(26-06-2014 08:50 AM)Krzych napisał(a): [ -> ]Nie policzyli tylko tego, że Szpilka nawet na sparingpartnera Glazkova się nie nadaje, a gdzie tu ich porównywać.

Widzisz przepaść między Głazkowem a Szpilką? Tzn. doprecyzuj czy Głazkow jest taki świetny czy Szpilka taki słaby?

(26-06-2014 08:50 AM)Krzych napisał(a): [ -> ]Obejrzę bo oglądanie Szpilki zbierającego lanie to świetny widok, ale PPV nie zapłacę na pewno. Za PPV mogę zapłacić gdy będzie walczyć dwóch świetnych zawodników, np. za walkę przypuśćmy Diablo-Huck

Co do PPV to jak zwykle zresztą życzę polsatowi JAK NAJNIŻSZEJ sprzedaży tego gówna zwanego PPV. I oczywiście gorąco zachęcam do nie dawania robić się w ciula i nie wykupywać tego dziadostwa.
Rozmowa schodzi na temat Szpilki więc jakby coś, to pamiętajcie gdzie ją kontynuować Wink
Przekierowanie