Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rzecz idzie tylko i wyłącznie o to, czy Adamek jest gotowy zaryzykować dla dużej kasy, bo wg mnie Fury to spore ryzyko. Nie jestem pewien czy by go obskoczył, wszystko zależy od jego obecnej dyspozycji, której walka z bumami nie pokaże. A czy zyski będą znaczne też nie wiem, Adamek wyraźnie przestaje się sprzedawać, małe gale w kurnikach popołudniami dla telewidzów z Polski, trochę to zaczyna żenująco wyglądać.To że Fury fruwał z Cunnem wynikało tylko z tego że to czub i zamiast skończyć Cunningama nadział się na czysty cios ze skrętu. Od początku pisałem że Adamek nikogo w HWD nie znokautuje, jak widać niewiele się myliłem. Musiałbym pomyśleć, ale wstępnie oceniam szanse jako 60/40 dla Furego, patrząc na dotychczasowe walki w dywizji i pikowanie w dół.
(18-11-2013 09:38 PM)Calaf napisał(a): [ -> ]Rzecz idzie tylko i wyłącznie o to, czy Adamek jest gotowy zaryzykować dla dużej kasy
Adamek MUSI zaryzykować, bo jak sam zauważyłeś stopniowo przestaje się sprzedawać. Strategia oparta na walkach ze średniakami i czekaniu na titleshota chyba już nie działa.
Oglądnijcie walkę Adamka z Grantem i zadajcie sobie pytanie czy Adamek ma szansę na wygraną z Furym. Który jest chyba jeszcze większy od Granta tyle, że sprawniejszy 100 razy i obstawiam, że walka przebiegłaby podobnie do tej z Vitalijem z tym, ze Fury jednk wyłapałby pare bomb.
Adamek gotów zastąpić Wacha
- HBO ma telefon do mnie, do
Kathy Duvy, ale na razie nikt nie
dzwonił, więc nie ma tematu.
Gdyby chcieli, żebym walczył z
Jenningsem, to nie ma problemu.
Mogę z nim walczyć, mogę
walczyć z każdym, bo tylko w ten
sposób mogę dojść do
pojedynku o mistrzostwo świata.
***
Pytanie czy tym razem hajs się będzie zgadzał Big Grin
Treści wypowiedzi Tomasza traktuję mało poważnie i nie będę ich komentował.
Ze strony glownej:
"Witalija już nie dopadnę, ale został jego brat. Nie podnieca mnie to, że jest wolny pas WBC. Moim celem jest pojedynek o mistrzostwo świata federacji IBF. W kwietniu będę walczył o pozycję numer dwa w tym rankingu z Wiaczesławem Głazkowem, a potem być może od razu z Władimirem. Wszystko zależy od promotorów, ale mój cel na rok 2014 jest jeden: pojedynek o mistrzostwo świata z Kliczką - powiedział "Góral" w rozmowie z Faktem."

Adamka, sie z rana trzyma zart, jak Roya Jonesa.Rolleyes
Adamek chyba teraz lata na czymś lepszym niż vodka Big Grin
Byłoby mi wstyd gadać takie bzdury na jego miejscu.
Dostał taki łomot od Vita a teraz, że Władimira dorwie Confused
Wlad gdyby chciał to by go zabił w 1 rundzie.
Typowy skok na hajs, wczesniej kazdy sie pchal po wyplate do Wladka, a teraz kolejka sie przerzedzi bo WBC wolne. Zaskakuje tak dobra lokata Adamka w rankingu mimo miernych wynikow w ostatnim czasie. Co do gadania to tylko gadanie: ambicje sportowe coraz mniejsze, mam wrazenie ze Adamek zrozumial ze tytul jest poza zasiegiem a ze kase mozna zarobic to sprobuje. Lucky punch to mu chyba nie wejdzie.
Poza tym nawet jak ogra Glazkovs to Wlad ma walke z Lepaiem i Pulevem: ze dwa lata trzeba poczekac - wg mnie tekst o dopadnieciu Wlada w 2014 jest jeszcze glupszy niz tekst o dopadnieciu Wlada w ogole.
Sytuacje z Adamkiem, to fajnie podsumowal user z konkurencyjnego portalu(pozwole sobie skopiowac czesciowo jego post):

25 luty 2013
No... ale kogo ja mam bić... Dzieci? Mówię ci, że chcę jeszcze walczyć o mistrzostwo świata, czuję się na siłach, więc przeciwnik musi być odpowiednio mocny. W kwietniu walczy Jonathon Banks, walczy Chris Arreola, stacja HBO będzie szukać jakiejś ciekawej walki więc miejmy nadzieję, że może wkrótce będzie bardzo ciekawie." - powiedział Adamek dla polsatsport.pl

24 marca 2013
Teraz natomiast planujemy walkę na przełomie maja i czerwca. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie można już oficjalnie z kim powalczę i gdzie ta walka się odbędzie. Natomiast po lecie na pewno będzie duża walka. I myślę, że na HBO - powiedział Adamek.


Fajnie to teraz wyglada, Artur Szpilka walczy z Jenningsem na HBO, a Tomasz...? Tomek, oczywscie wciaz sni o wyplacie od Wladka, chociaz ja, mam watpliwosci, czy w ogole otrzyma taka szanse..
Przekierowanie