Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cunningham nie przyjechałby do Polski, skoro nawet w USA został zwałowany... inna sprawa, że Adamek obecnie nie jest w stanie pokonać Cunninghama. Steve jest dla niego za szybki, za techniczny. Z Arreolą też moim zdaniem faworytem by nie był, ale jestem przekonany, że walka będzie wyglądała świetnie. Obawiam się tylko, że tym razem Arreola skończy Adamka przed czasem...
Arreola dla Adamka to jeśli chodzi o względy sportowe to niebezpieczna opcja, ale z pewnością dochodowa Wink. Walka w Polsce to byłoby spore wydarzenie bo Arreola to jednak firma. Ciekawe czy się dogadają.
(12-06-2014 04:21 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Przypomnę, że jeszcze parę dni temu w kontekście rywala Adamka padało nazwiska Raya Austina :O

Z Austinem to byłby przynajmniej eliminator WBC, bo on inaczej nie walczyBig Grin Ale w sumie Arreola też pewnie utrzyma się w pierwszej piątce WBC. Nigdy chyba z niej nie wypadł nawet mimo porażek.

(12-06-2014 04:22 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Zresztą, czy Steve'owi jest potrzebna ta walka? Został oszukany w walce z Tomkiem w USA, więc nie wiem po co miałby przyjeżdżać do Polski.

Cunn bardzo chętnie wziąłby taką walkę, tym bardziej, że gaża byłaby dobra. To jest człowiek, który się łapie każdej roboty, pracuje na rodzinę i potrafił nawet za pewnie małe pieniądze pojechać na sparingi do Fury'ego po walce z nim i po wszystkim co się przy niej działo. Steve to jest przekozak i on już bardziej ryzykowne a nawet uwłaczające rzeczy robił. To jest człowiek ze stali jeżeli chodzi o psychikę, tym bardziej, że na tym etapie kariery on chyba już tak bardzo nie dba o ten swój rekord, jedna porażka w tą czy w tą niewiele zmieni, tym bardziej niezasłużona.
Szczerze mówiąc to o dochodach nie myślałem ale uważam, że walka z Nightmare'em byłaby dla Tomka lepsza w Stanach. Prudential Center, tym razem teren Tomka a lepiej w U.S.A. bo tam nie będą patrzyli na kompromitację polityczną Górala w Ojczyźnie (nie mówię oczywiście o wyniku wyborów) tylko jak zwykle chętnie przyjdą obejrzeć boks Polaka. Arreola w Polsce, nie oszukujmy się, nie jest zbytnio znany. Jak powie się, że były pretendent do tytułu Klitschki i niedawny kandydat na wakujący pas to nic to nie da. Każdy w HW dostawał od Vitka czy dostaje od Włada, HW nie jest specjalnie popularne w naszym kraju po za lokalnymi pięściarzami jak Szpilka, Sosnowski, Wawrzyk no i ostatnio Rekowski.
Ciekawy jestem jak ta, nie oszukujmy się, kompromitacja polityczna na całej linii wpłynie na sprzedaż walki Adamka w Polsce. Niby dzięki temu jego popularność pozostała wysoka a nawet wzrosła, ale to się może przełożyć co najwyżej na oglądalność a nie na bilety. O ile to nie będzie PPV, a pewnie będzie. Z tych którzy kupowali bilety stracił dużą część bo: raz - jest po porażce i otwarcie mówi o tym, że już nie ma szans na wielkie sukcesy, dwa - zraził do siebie ogromną ilość osób w ostatnim czasie swoimi średniowiecznymi poglądami. W USA to nie ma wpływu, ale w Polsce pozycja Adamka jest mocno podkopana. Nie pod względem popularności jako takiej, ale pod względem generowania zysków. Jedyne na co może liczyć to na niedzielniaków, którzy i tak nie wiedzą na co idą i po co oraz na ludzi, którzy przychodzą na galę oglądać lasery i światła albo bo tak jest modnie. Ale czy tych ludzi jest aż kilkanaście tysięcy żeby wypełnić halę i do tego chociaż te 100 tys, które kupi PPV? No nie wiem... To nie jest jakiś hate bo sam jestem jednym z tych, u których zamiłowanie do boksu pojawiło się właśnie od obejrzenia walk Adamka, ale to wszystko już dawno przeminęło z wiatrem.
@Krzych - zapewniam Cię, że TAK. Zapełnią Atlas Arenę, zresztą pewnie sam też pójdę, chyba że będzie jakieś truchło typu Austin. Tyle, że mam też nadzieję na przyzwoity undercard.

Jeśli kogoś Adamek zraził, to pójdą zobaczyć czy dostanie wpierdziel. Skoro Gołota-Saleta sprzedało się w bodajże ponad 100 tysiącach to Adamek się nie sprzeda? Tzw. niedzielniacy to 90% oglądających boks i chodzących na takie imprezy. Bo taka duża impreza sportowa w Łodzi to jednak rzadkość, KSW tu się zawsze dobrze sprzedawało, Gołota-Adamek było hitem, na Roy-Głaz było słabo, góra 3 tysiące, ale lepiej by im wyszło gdyby reklamowali tamtą galę "SZPILA KONTRA WIELKI CZARNY AMERYKANIEC", bo po walce Artura z McClinem sporo osób się ulotniło Big Grin

A nawet jak się pasjonujesz boksem na co dzień, to i tak takich imprez bokserskich w swojej okolicy wiele nie masz, więc i tak pójdziesz.
Powinni to reklamować jako Głażewski kontra były niekwiestionowany p4p.Oraz młody niepokorny Szpilka,przyszły ,kjól' wszechwag kontra 4krotny pretendent,wielki jak koń(tu wywiad z Zimnochem o koledze z kadry) Mccline.To by się sprzedało Smile
Przecież Adamek sprzeda się równie dobrze co Gołota bo to wciąż MEGA nazwisko w Polsce. W ogóle to dla mnie nie logiczny tok myślenia, jak najlepszy polski pięściarz w walce z byłym pretendentem do pasa (do tego dochodzi ładunek emocjonalny związany z tym, że będzie to ich walka rewanżowa) w dodatku w Polsce miałby się nie sprzedać? co do tego, że cała hala została by wysprzedana co do miejsca nie mam wątpliwości. A co do PPV.... ono już przy walce Gołota-Saleta miało się nie sprzedać a jakoś Polsat nie narzekał.

@Sander,Jerome
Mój post skierowany do Calafa nie był w żadnym wypadku atakiem, już nie bądźmy tacy delikatni. Po prostu zaznaczyłem, że jego opinia na temat czy walka Adamka w Polsce się sprzeda czy nie sprzeda nie ma tutaj znaczenia, żadnego z nas opinia na ten temat nie ma znaczenia. Prawda jest taka, że jeżeli Polsat chce zorganizować taką galę z jego udziałem i ma zamiar zaprosić do polski z pewnością nie taniego Arreolę to liczy na ogromne zyski.
RedHawk
Opinia @Calafa,Sandera,Jerome itd jest najważniejsza bo to my kibice decydujemy o sprzedaży tego wydarzenia.
Skoro na Adamek vs Kliczko sprzedano 44 tysiące biletów to walka z Arreolą w hali na kilka(naście) tysięcy też się sprzeda, spokojnie. Wiem, że wtedy był czas Tomka, ale mimo wszystko, Adamek to wciąż nazwisko.


A gdyby miałoby być to w ppv to oczywiście tradycyjnie bym tego nie wykupił.
Przekierowanie