Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyjechał Borek i był "dil" żona się zgodziła, na pewno się zgodziła Tongue. Tomek pewnie jej mówił : Kochanie nadal jestem
szybki, jak jestem szybki to wygram z każdym i nic mi się nie stanie. -Tomek nie zgadzam się ! , Adamek: Oj dobra
o zobacz Mati zajechał.
Miał być mój koniec, jednak Mateusz Borek przyjechał do mnie do New Jersey i powiedział: "Tomek, wróć, Polska cię potrzebuje"
- stwierdził bohater walki wieczoru Tomasz Adamek. - Liczę, że odniosę 51. zwycięstwo w zawodowej karierze - dodał "Góral".

Bogu dziękować, pieniądze zainwestowałem, ale czuję niedosyt. Od 12. roku życia walczę, potrzeba mi boksu i adrenaliny,
dlatego wracam. Chcę się zapisać w historii jako pięściarz, który w ostatniej walce wygrywa - stwierdził bokser z Gilowic.


@Ten słowa górala, jakbym oglądał Rockego, Micky gadał tak samo -Rocky oni na ciebie
czekają, ring cie potrzebuje zróbmy to jeszcze raz a później zakończysz .
A ja mam wrażenie, że te same słowa słyszałem przed walką z Saletą. Wink
Adamek i Borek gośćmi Kuźniara w jego programie. Bardzo fajna rozmowa w aucie.



Kurcze, nie wiem jak tam wasze emocje po walce Joshua - Kliczko, ale ja powoli dochodzę do siebie. Jak Kliczko leciał na deski, to pomyślałem sobie, co by było, gdyby Adamek wygrał z Moliną i zmierzył się później z Joshuą. Strach się bać. Jak najdalej od takich pomysłów. Trzeba iść na Parkera Smile
Super Express

Wypowiedzi Tomasza Adamka w programie Kuby Wojewódzkiegozostały uznane za rasistowskie i seksistowskie przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Dodatkowo organizacja uznała, że słowa boksera nawoływały do przemocy wobec kobiet. W związku z tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ma zamar złożyć pozew wobec Tomasza Adamka. Na Facebooku organizacji pojawił się następujący komunikat:

- Nawoływanie do bicia kobiet jest przestępstwem. Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet. Tym samym w opinii naszego Ośrodka popełnił przestępstwo ścigane z urzędu, za które powinien stanąć przed sądem. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie trafi jutro do prokuratury właściwej miejscowo - czytamy we wpisie.

Tomasz Adamek u Wojewódzkiego - co powiedział?

Czy wypowiedzi Tomasza Adamka faktycznie były seksistowskie? Bokser wyznał u Wojewódzkiego, jak wyglądają jego relacje z córkami. Adamek stwierdził, że kontroluje to, z kim spotykają się jego córki, a wobec żony stosuje dyscyplinę.

- Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem – mówił u Wojewódzkiego Adamek, który na co dzień mieszka w USA. – Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić – podkreślił. Partnerka sportowca też nie ma łatwo: – Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu.

Do wypowiedzi Tomasza Adamka odniosła się ostanio Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka umieściła na Instagramie grafikę, którą skomentowała hasztagami: trzeba lać, seksizm, Adamek, żenada.
Żenada. Niestety po to są te programy. Ja tam nic do Adamka nie mam, jego życie, jego rodzina.
Adamek jaki jest, każdy widzi. Wielokrotnie krytykowałem go za hipokryzję i świętoszkowatość. Jednak ma prawo do własnych poglądów, tak jak każdy. Myślę że w tym programie został dodatkowo sprowokowany, jak to często bywa u Wojewódzkiego. Rzadko to oglądam, ale słyszałem tam poważnych z pozoru ludzi wygadujących brednie, przy których wynurzenia Adamka to pikuś. Jednak czepiono się własnie jego, bo powiedział parę rzeczy sprzecznych z poprawnością polityczną. Jakim prawem jakaś "grupa trzymająca władzę" na świecie uzurpuje sobie prawo do narzucania wszystkim swoich poglądów jako jedynie słusznych? Przy czym kobietom, homoseksualistom i kolorowym wolno wygadywać, co chcą, ale biali heteroseksualni mężczyźni są tępieni i atakowani za byle co. Może dlatego, że rządząca sitwa uznała ich za element potencjalnie najbardziej buntowniczy i chce ich sterroryzować.
(16-05-2017 09:25 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]powiedział parę rzeczy sprzecznych z poprawnością polityczną.
Nie powiedział nic sprzecznego z poprawnością polityczną. Powiedział coś sprzecznego z kodeksem karnym.

(16-05-2017 09:25 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Jakim prawem jakaś "grupa trzymająca władzę" na świecie uzurpuje sobie prawo do narzucania wszystkim swoich poglądów jako jedynie słusznych?
No sorry, ale jeżeli ktoś uważa, że w kwestii przemocy wobec kobiet nie ma miejsca na jedynie słuszny pogląd, to takiego śmiecia trzeba przymusowo leczyć lub po prostu izolować od zdrowej części społeczeństwa.
@Metzger
Myślę, że w całej tej sprawie ważniejsza była jego wypowiedź o tym, że jego córki nie chcą chodzić z czarnymi, niż głupi żarcik "Trzeba lać", który stał się pretekstem. Przecież nie powiedział "Trzeba lać kobiety" więc kodeks karny nie ma tu zastosowania. Każdego dnia wszelkiej maści politycy i dziennikarze wypowiadają setki słów, które bardziej nawołują do przemocy wobec innych ludzi, niż przypadkowe bredzenie Adamka. W tym przypadku komuś chodzi o udowodnienie od dawna lansowanej w niektórych krajach tezy, jakoby polski katolicyzm był źródłem przemocy wobec kobiet.
Przekierowanie