Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://eurosport.onet.pl/boks/tomasz-ada...haye/1ktsf

Garczarczyk mówi, że team Adamka rozważa możliwość walki z Rayem Austinem w Polsce lub Davidem Haye'm w Anglii. O ile kandydaturę Haye'a można jeszcze zrozumieć (gwarantowany wpierdol, ale dobra kasa), to 43 letni Austin to jakieś nieporozumienie. Chyba że chodzi o pożegnalną walkę, aby zakończyć karierę pewnym zwycięstwem.
@Metzger
Raczej nie pożegnalną, Adamek chce stoczyć jeszcze 2-3 walki.
No jak Austin to i zapewne eliminator WBC. Autin bez eliminatora WBC nie walczy. A raczej WBC nie robi eliminatorów bez AustinaBig Grin
Austin wygrywał na pkt ze Stivernem więc gdyby Adamek wygrał z Austinem to teoretycznie tak jakby wygrał ze Stivernem i zdobył pas w trzeciej kategorii wagowej. Może na takiej zasadzie chcą wypromować ten pojedynek w Polsce?
Tomek został wypunktowany przez Głazkowa, a potem znokautowany przez wyborców więc nim Haye to najpierw może kogoś na przetarcie? Wink
@Martin
Czyli w razie ew. propozycji od obozu Haye'a Adamek ma powiedzieć, że potrzebuje walki na przetarcie a team Haye'a powie ''Spoko Tomasz, ile potrzebujesz czasu?'' ? chyba jednak nie. Jeżeli Adamek nie zgodzi się na walkę w październiku to wybiorą sobie innego rywala a później już taka walka nie będzie miała sensu.
RedHawk
Trzeba też spojrzeć na to, że Haye też w najwyższej formie nie jest.Szanse są 70/30 dla Haye, a takiej kasy Adamek może już nie zarobić.
@BESTIA
Haye jest zawsze w świetnej formie, to nie jest Solis. Wiem, że Adamek może takiej kasy nie zarobić. Sam widzisz, że teraz Adamek miałby chociaż te 30% szans na wygraną przez to, że David wraca po długim rozbratem z ringiem. Tomek przecież nie dawno walczył, walka z Głazkovem nie była aż taka ciężka żeby trzeba było po niej jakiś walk na przetarcie, te kilka miesięcy przerwy wystarczą Adamkowi. Jeżeli walka z Hayem to teraz albo nigdy.
Panowie - pięściarz w wieku Tomka o uznanym nazwisku i będący po drugiej stronie rzeki nie potrzebuje żadnych walk na przetarcie. Adamek może teraz zarobić dzięki nazwisku na które całą karierę pracował. On już nie musi bić się z kolesiami o ujemnych rekordach czy panami grubo po 40stce. Dostanie ofertę od Haye'a, to z pewnością ją przyjmie. Przegra? I co z tego? Przegrał z Glazkovem i coś się stało? Adamek ma nazwisko, nie jest wrakiem, ma bazę kibiców i 2-3 ciekawe walki za dobre pieniądze może stoczyć, porażka z Davidem nie miałaby żadnego wpływu na zainteresowanie osobą Adamka takich gości jak np. Fury, Wilder czy telewizji Polsat. Tomasz to nadal byłby dobry test dla wielu młodszych rywali a kto wie czy przy okazji nie uda mu się czegoś wygrać?
@RedHawk
Pisałem tak z przymrużeniem oka...wiadomo, że gdyby była poważna oferta ze strony teamu Haye'a to nie ma się nawet chwili nad czym zastanawiać. Kasa by się zgadzała.

@Bestia
Dajesz Tomkowi 30% szans na zwycięstwo? Wg mnie dużo.
Jak Adamek przechodził z CW do HW, a następnie pokonał Estrade, Arreole, Granta do wówczas widziałem to 50/50, ale niestety nie dziś...to już nie ten Tomek.
Przekierowanie