Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest Jerome - jest wątek o Haye'u.



Według brytyjskiego dziennika ''The Sun'' David Haye wraca na ring. Świetna wiadomość, oby okazała się prawdą.
Już kilka tygodni temu pojawiła się wiadomość, że Haye odnowił licencję.
Chisora też ją dostał i wraca w kwietniu.
Może HW odżyje. Haye nawet bym zobaczył z jakimś przeciętniakiem.
A ja bym chętnie zobaczył Davida z Adamkiem. Wiem, że dostałby oklep, ale chociaż wydarzenie było by duże Smile
Jeszcze 3lata temu byłbym pewny zwycięstwa Adamka Wink
Ale teraz to byłoby przykre.. Moźna nawet by było się spodziewac scenariusza Brewster-Gołota czy chociażby Lewis-Gołota
@RoyJonesJr
Serio? ja nawet 3 lata temu nie dawałbym większych szans Adamkowi z Hayem. Chociaż kto wie...
Owszem byłem. to było jakoś po Debiucie Adamka w ciężkiej i jakoś kilka miesięcy po pokonaniu przez Davida Walujewa.
(13-03-2013 04:10 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Owszem byłem. to było jakoś po Debiucie Adamka w ciężkiej i jakoś kilka miesięcy po pokonaniu przez Davida Walujewa.
Nie rozumiem. Ale "co" byłeś??

Największe szanse by pokonać Haye'a Adamek miałby na przełomie 2008/2009. Wówczas Tomasz błyszczał formą po starciu z Cunninghamem a Haye po zdemolowaniu Maccarinelliego zabierał się za wagę ciężką. Byłyby to jednak szanse w stosunku 70/30 dla Hayemakera. Później już tylko wzrastały a Tomka spadały. Na przełomie 2008/2009 mogliśmy mieć naprawdę świetny pojedynek w tej mało popularnej kategorii wagowej.
muszę przestać... Tongue bo już mi sie w oczach pierdoli..

mniejsza. Big Grin
Przekierowanie