Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
Nie żartuj, tam nie było by co oglądać Tongue poza tym boks ponoć Najmana już nie interesuje bo tam nie można odklepywać.
Jedna kombinacja lewy-prawy jak z pierwszej rundy w walce z Ruizem i mi wystarczy ;]
Haye jakby miał ambicję to miałby z kim się bić i za dobre pieniądze i wcale nie z braćmi. Jego walki z Wilderem,Solisem czy Fury'm elektryzowałyby cały świat. Jeden z tych którzy mogli/mogą ożywić HW.
@Sander
Co świat obchodziło by jego starcie z otyłym Solisem? lub z pogromcą bumów Wilderem? to były by ciekawe pojedynki, ale świata w to nie mieszaj Tongue
[Obrazek: haye.png]

Jeden z najpiękniejszych newsów jaki kiedykolwiek widziałem ;D
Rzeczywiście dobry news, miejmy nadzieję że to będzie ktoś ze ścisłej czołówki.

Macie jakieś typy (typy realne, nie nie z kim chcielibyście go zobaczyć)

Price? hahahaha
Fury? Niet
Wilder? byłoby wspaniale, ale facet na razie ma samych bumów na koncie, wątpliwe że nagle wskoczy w głęboką wodę
Vitalij? mała szansa, ale jednak jest
Solis? szansa jeszcze mniejsza
Może to będzie ktoś z nowego pokolenia HW, ale mniej znany dla szerszej publiczności.
Od dlugiego czasu, prorokuje na podobnych portalach, ze walka Haye-Kliczko, to niemalze pewniak(daje 95%ze do walki dojdzie). Haye/Vitek, to za*ebisci biznesmeni, jak oni mogliby przejsc obok takiego hajsu... NIE WIERZE!!

Osobiscie najchetniej zobaczylbym Davida z Adamkiem, ewentualnie z Povetkinem, lub Huckiem, o ile szkopek znow wskoczylby do HW... to jednak malo realne zyczenia.Tongue
Wiecie... Adamek jest teraz dość realną opcją.
Povietkin chyba też planów żadnych nie ma.
@Jerome Chyba masz inną definicję realności niż ja Smile
A co z Thompsonem? Smile super, że David wraca. Gdzie ten lipiec...
Przekierowanie