Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak ale gdyby Adamek go wybrał... Cały jego team od Zygi po Rodżiego zostałby zmieszany z błotem. Sam fanem Adamka nie jestem ale krytykowany jest po prostu zawsze i za wszystko.
Najprawdopodobniej dostanie walkę z Charrem, a potem może ktoś z top 6 WBC.
Z ostatniej chwili: Najprawdopodobniej rywalem Davida Haye w powrocie będzie świetnie zapowiadający się polski prospekt - Andrzej Wawrzyk !
Charr podobno jest najbliżej tego pojedynku.... w sumie jestem zadowolony. Tym razem Haye zastopuje byłego przeciwnika Kliczki w 1-2 rundzie.
Dwóch cwaniaczków o wysokim mniemaniu naprzeciw siebie zawsze zapowiada się ciekawie - Charr 8 w WBC więc poważny kandydat jak najbardziej. Níech walczą.
Szkoda jednak Manuela, szanse ma marne, a bardzo chciałbym zobaczyć jego walkę rewanżową z Witalijem. Należy mu się. Jest mega ambitny, ma ogromne serce do walki jak Chisora. Szkoda tylko, że umiejętności czysto bokserskie takie niskie :/
(01-04-2013 12:30 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]chciałbym zobaczyć jego walkę rewanżową z Witalijem. Należy mu się.
Rozumiem, że to taki żart primaaprilisowy z Twojej strony? Za co miałby dostać rewanż? Za parcie do przodu zbierając wszystko na twarz? IMHO Charr nie zasłużył na rewanż ani trochę bardziej niż Adamek czy Sosnowski.
Dla mnie rewanż to powinien się odbywać tylko po wojnach typu Alvarado vs Rios. Śmieszą mnie zaś rewanże w walkach Mitchell vs Banks czy Thompson vs Price. Deklasacja a oni o rewanżu mówią. Nigdy więcej Charra z Vitem nie chcę widzieć.
To dopiero smieszne Sander.. jak ktos nie dal wojny a'la Rios-Alvarado, to rewanz nie ma sensu?Big Grin Widze po swietach humorki dopisuja. W wymienionych przez Ciebie walkach, o rewanz, az sie prosi... nie rozumiesz jaki jest ich sens? Komu na tym powinno zalezec? Gdzie Ty deklasacje widziales... Price do momentu KO, przeciez wygrywal, a cios Thompsona wielu traktuje jak lucky punch.
KO to KO. Wyraźne rozstrzygnięcie walki. Idąc Twoim tropem to po każdej walce możnaby organizować rewanż. Bo jak nie lucky punch to słabsza forma,kontuzja itd Price przegrał i teraz będzie się rewanżował aż ubije Thompsona. Rozumiem, że jak Price wygra to kolejny rewanż bo tym razem Thompson będzie niezadowolony?
Przekierowanie